حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1516155/30 زمان: 01:15   1397/01/20 بازدید: 3,564

توقف خانگی میلان مقابل ساسولو

میلان در دیداری خانگی مقابل ساسولو با تساوی 1-1 متوقف شد و فرصت کاهش فاصله با رقیب همشهری را از دست داد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان گنارو گتوزو که در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته بودند، در دیدار امشب فاصله زیادی با یک شکست خانگی نداشتند اما گل دقایق پایانی نیکلا کالینیچ، باعث شد تا بتوانند از این دیدار حداقل به یک امتیاز برسند.

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان 20 دقیقه ابتدایی چند موقعیت خوب گلزنی داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. برتری میلانی ها ادامه داشت و بازیکنان این تیم تا پایان نیمه اول یکی دو موقعیت خوب دیگر هم روی دروازه ساسولو ایجاد کردند اما در نهایت در نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی 0-0 به رختکن رفتند.

 

 

در نیمه دوم هم میلان شروع بهتری داشت و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در ادامه بازیکنان ساسولو پیش کشیدند و چند موقعیت گلزنی خوب روی دروازه روسونری ایجاد کردند.

در حالی که هر دو تیم سخت به دنبال رسیدن به گل بودند، این ساسولو بود که در دقیقه 75 پیش افتاد. روی یک توپ سرگردان در میدان بود که ماتزیتلی با یک ضربه سر هوشمندانه، پولیتانو را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه میلان فرستاد.

بعد از این گل میلانی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، فشار زیادی روی دروازه ساسولو وارد کردند و سرانجام در دقیقه 86 به گل تساوی رسیدند. روی ارسال دقیق موساچیو بود که توپ در محوطه جریمه به کالینیچ رسید و او هم بعد از یک چرخش دیدنی، توپ را به سقف دروازه ساسولو کوبید.

 

 

 

در دقایق باقی مانده میلانی ها فشار زیادی برای زدن گل برتری آوردند و می توانستند در ثانیه های پایانی به گل دوم برسند اما واکنش خیره کننده دروازه بان ساسولو روی ضربه بوناونتورا، باعث شد تا توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکند و بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.