حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1517641/43 زمان: 18:48   1397/01/26 بازدید: 7,854

از بازی با استقلال خوزستان همه چیز عوض شد

افاضلی: برای شانس کوچکمان می‌جنگیم

نفت تهران در هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر و در بازی شش امتیازی برابر پدیده شکست خورد تا یک قدم به سقوط نزدیکتر شود.

به گزارش"ورزش سه" نفت تهران با نتایج ضعیفی که دربازی های اخیرش گرفته یکی از شانس های اصلی سقوط به لیگ دسته یک است. هومن افاضلی سرمربی نفت تهران امروز در گفت و گو با رادیو ورزش درباره شرایط تیم نفت صحبت کرده و گفت:« از ابتدا که من به این تیم اضافه شدم سعی مان بر این بود تا روی مسائل روی و روانی تیم کار کنیم. شرایط باشگاه هم با حضور مالک جدید روبراه بود و مجموعه این عوامل تیم ما را متحول کرده و پتانسیل بچه ها را آزاد کرد.»


سرمربی نفت تهران افزود:« متاسفانه در فوتبال همه چیز دراختیار مربی نیست و مسایل مدیریتی خیلی تاثیردارد. تیم ما از نظر مالکیت بلاتکلیف است و شرایط مناسبی ندارد.» او اضافه کرد:« آنقدر بچه های نفت امسال مربی دیده بودند که روز اول که به رختکن این تیم رفتم بازیکنان برایشان هیچ تفاوتی نداشت. می توانم بگویم هیچ تیمی در تاریخ لیگ برتر اینقدر بی حساب و کتاب نبوده است.»


او ادامه داد:« با حضور مالک جدی سعی کردیم تغییراتی را ایجاد کنیم که مالک جدید به آن ها علاقمند بود تیم را به شرایط بهتری برساند. ضمن اینکه بخض خصوصی حساب و هزینه اش با بخش دولتی کاملا متفاوت است. در ابتدا همه چیز خوب بود اما بعد بازهم مسایلی برای مالکیت به وجود آمد که همه چیز را خراب کرد. وقتی مالکیت را نمی دهند و تاخیر به وجود آمده مالکان هم دست به عصا می روند و همین دست به عصا رفتن شرایط را تغییر داد.»


افاضلی همچنین گفت:«این تیم تا امروز سه مالک به خود دیده و این باعث بی اعتمادی بچه ها شده است.»


سرمربی نفت تهران در ادامه گفت:« ما هنوز هم برای ماندن در لیگ برتر شانس داریم هرچند همه چیز دست خودمان نیست. اما ما برای همین شانس کوچک می جنگیم و منتظر اتفاقات جدول می مانیم.»


او اضافه کرد:« از بازی با استقلال خوزستان که قبل از عید برگزار شد قبل از بازی بچه ها توقعاتی داشتند که بعد از صحبت هایی که شد متوجه شدند این توقعات برآورده نمی شود و بعد از آن شرایط تیم ما نزول و تغییر کرد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.