کد خبر: 1517834/29 زمان: 16:30   1397/01/27 بازدید: 47,048

ادعای موندودپورتیوو

سه پیشنهاد جذاب برای سنگربان بارسلونا

یاسپر سیله سن، گلر دوم بارسلونا ممکن است فصل بعد به دنبال چالشی جدید باشد.

به گزارش "ورزش سه"، تابستان 2016 بود که با جدایی کلودیو براوو از بارسا، سیله سن جایگزین او شد. گلر اول تیم ملی هلند و باشگاه آژاکس پذیرفت که به عنوان رقیب تراشتگن به بارسا بیاید و در لالیگا نیمکت نشین وی باشد. سیله سن در دو فصل اخیر تنها در کوپا دل ری برای بارسا به میدان رفته و در چند بازی که تراشتگن مصدوم بود نیز در لالیگا فرصت بازی پیدا کرد.

او البته همواره از علاقه اش برای حضور ثابت در بارسا سخن گفته ولی خودش نیز می داند که با وجود تراشتگن، این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

 

 

 

سیله سن که تا 2021 با بارسا قرارداد دارد و رقم فسخ او نیز 60 میلیون یورو است، مورد توجه سه باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است.

طبق ادعای موندودپورتیوو، ناپولی، لیورپول و اتلتیکو، در تماس با مسئولان بارسا در مورد وضعیت سیله سن سوالاتی مطرح کرده اند و گویا پیشنهادات اولیه آنها نیز به دست باشگاه بارسلونا رسیده است. در این بین ناپولی بیش از همه مصر است و تابستان گذشته نیز تلاش هایی برای جذب سیله سن داشت.

 

در واقع از آنجا که په په رینا تابستان پیش رو احتمالا راهی میلان خواهد شد، ناپولی به دنبال جذب یک سنگربان مطمئن است و سیله سن، گزینه شماره یک این باشگاه محسوب می شود. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.