حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1518518/30 زمان: 01:07   1397/01/30 بازدید: 10,580

پیروزی شیرین منچستریونایتد در خانه بورنموث

منچستریونایتد در دیداری خارج از خانه برابر بورنموث به پیروزی 2-0 رسید و جایگاهش در رتبه دوم جدول را تثبیت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو در این دیدار توانستند در هر نیمه یک بار دروازه حریف را باز کنند و به سه امتیاز حساس این دیدار خارج از خانه دست پیدا کنند. 

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه تیم میزبان تا اندازه ای ابتکار عمل را در دست گرفت و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه منچستریونایتد ایجاد کرد اما نتوانست به گل برسد.

بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 28 منچستریونایتد روی یک غافلگیری به گل رسید. پاس عالی آندر هررا پشت مدافعان بورنموث به جسی لینگارد رسید و او هم با یک پاس در عرض، کریس اسمالینگ را صاحب موقعیت کرد. مدافع پیش تاخته منچستریونایتد هم با یک بغل پای ساده، تیمش را پیش انداخت.

 

 

بعد از این گل باز هم این بازیکنان منچستریونایتد بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. در مقابل در دقیقه 44 چیزی نمانده بود که جاشوا کینگ گل تساوی بورنموث را به ثمر برساند اما شوت او را داوید دخیا با یک واکنش به موقع به بیرون فرستاد تا نیمه اول با برتری 1-0 منچستریونایتد به پایان برسد.

نیمه دوم را منچستریونایتد بهتر آغاز کرد اما پس از سپری شدن دقایق ابتدایی، بازیکنان میزبان توپ و میدان را در اختیار گرفتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 56 به گل تساوی برسند. برخورد شاو و ویلسون، باعث سرنگونی بازیکن بورنموث در محوطه جریمه شد ولی داور دستور به ادامه کار داد.

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند و سرانجام در دقیقه 70، این منچستریونایتد بود که به گل دوم رسید. روی یک ضدحمله سریع بود که پل پوگبا با یک پاس هوشمندانه، لوکاکو را در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت کرد و او هم با یک ضربه دقیق، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

 

 

در دقایق پایانی تیم میزبان تلاش زیادی کرد تا گل های خورده را جبران کند اما تلاش بازیکنان این تیم ثمری نداشت و بازی با همان دو گل به سود منچستریونایتد به پایان رسید. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.