کد خبر: 1519589/24 زمان: 18:30   1397/02/03 بازدید: 13,158

دعوا، ترک‌زمین، اخراج، پنالتی و ...

جنجال شدید در بازی ملوان و شهرداری ماهشهر 

اعلام یک ضربه پنالتی به سود تیم شهرداری ماهشهر اعتراض شدید ملوانان را در پی داشت. اعتراضی که چیزی نمانده بود به ترک زمین منجر شود. 

به گزارش "ورزش سه"، دیدار دو تیم ملوان بندرانزلی و شهرداری ماهشهر به مانند بازی باز هم با حواشی زیادی روبرو شد. دیداری که نیمه اول آن با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم و در فاصله کوتاهی هر دو تیم توانستند گلزنی کنند تا بازی با تساوی یک بر یک ادامه پیدا کند اما حوالی دقیقه 60 اعلام یک ضربه پنالتی توسط داور میدان به سود تیم میزبان شهرداری ماهشهر باعث شد تا اعتراض شدید بازیکنان و کادرفنی ملوانان به هوا بلند شود. اعتراضی که برای دقایقی ادامه یافت و حتی می توانست منجر به نیمه تمام ماندن بازی شود. 


نادر دست نشان که معتقد بود این پنالتی ابدا صحیح نیست بازیکنان خود را به ترک زمین ترغیب کرد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا ماهشهر از روی نقطه پنالتی به دومین گل خود برسد. 


نکته عجیب درباره جنجال های این دقایق بازی حمله ور شدن دو مربی به سوی یکدیگر بود. دست نشان و مرزبان که از ابتدای بازی درگیری هایی با یکدیگر داشتند پس از اعلام پنالتی توسط داور اعتراضات خود را شدت بخشیدند تا جایی که این دو مربی به سوی یکدیگر حمله ور شدند و در نهایت داور میدان هر دوی آنها را از میدان اخراج کرد. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.