کد خبر: 1519693/35 زمان: 10:25   1397/02/04 بازدید: 10,178

پایان کار وینکو بگوویچ در سیرجان 

شکست سنگین در شیراز مقابل برق نوین آخرین تیر به قلب مربی کروات و کارکشته سیرجانی ها بود تا همکاری او با این باشگاه به پایان برسد.

به گزارش "ورزش سه"، وینکو بگوویچ به عنوان معدود مربیان کروات که به خوبی در فوتبال باشگاهی ایران دوام آورد و نزدیک به دو دهه مربیگری در تیم های لیگ برتری و دسته اولی را در کارنامه خود به ثبت رساند به امید رساندن تیم پرامکانات گل گهر به لیگ برتر از دو سال پیش راهی سیرجان شد و در اولین تجربه اش با این تیم در فصل گذشته فوق العاده کار کرد و تنها در گام پایانی از رسیدن به لیگ برتر بازماند.


پیرمرد کروات اما امسال نتوانست انتظارات را برآورده کند به خصوص در نیم فصل نخست که نتایج بسیار ضعیفی کسب کرد و عملا از گردونه مدعیان خارج شد. وینکو در نیم فصل چند تغییر در جمع دستیاران و شاگردانش ایجاد کرد تا همین شوک دوباره گل گهر را در مسیر موفقیت قرار دهد گرچه دیگر کار از کار گذشته بود و سیرجانی ها نتوانستند در رقابت با سایر مدعیان به هدف شان برسند.


وینکو که شایعات پیرامون ادامه همکاری اش با گل گهر در این هفته ها به اوج رسیده بود دیروز در شیراز مقابل برق نوین با تصمیمی که در بازی دادن به تیم دوم خود در این جدال تشریفاتی گرفت زمینه شکست سنگین 4-0 را فراهم کرد تا همین شکست سنگین و تلخ، پایانی باشد بر پرونده همکاری این مربی کروات با سیرجانی ها؛ البته اخراج بازیکن این تیم در دقیقه 30 بازی هم مزید برعلت شد تا سیرجانی ها مقابل میزبان شیرازی توانی برای فرار از این شکست سنگین نداشته باشند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.