کد خبر : 1522042 | 15 اردیبهشت 1397 ساعت 17:41 | 33.3K بازدید | 0 دیدگاه

کرمی: سپیدرود به من ظلم کرد

در پی اتفاقات رخ داده برای سپیدرود هافبک فصل گذشته این تیم تصمیم به شکایت گرفته است.

کرمی: سپیدرود به من ظلم کرد

به گزارش "ورزش سه"، شهاب کرمی هافبک سابق پرسپولیس صحبت‌هایش را با تبریک به پرسپولیس و قهرمانی سرخ‌ها آغاز می‌کند و می‌گوید: ابتدا به عنوان یک پرسپولیسی قهرمانی دوباره سرخ‌ها را تبریک می‌گویم و برای آنها در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت دارم.


او در خصوص مطالبات مالی‌اش از سپیدرود هم اینطور می‌گوید: تا به امروز به حرمت علی کریمی و پیراهن سپیدرود که یک نیم فصل برتن کردم سکوت کرده بودم و نه اعتراضی داشتم و نه حتی شکایتی کرده‌ام اما دیگر نمی‌خواهم بیش از این برای دریافت مطالباتم دست روی دست بگذارم و هیچ نگویم. من هیچ وقت نمی‌توانم ظلمی که زمان حضورم در سپیدرود شد را فراموش کنم و کسانی که باعث و بانی این موضوع بودند را هرگز نخواهم بخشید.


وی افزود: به جز آن به زودی در مورد سرمربی سابق سپیدرود چند مطلب منتشر می‌کنم که نظر همه را به خود  جلب کند، می‌خواهم دلایل اینکه این همه بازیکن در نیم فصل از این تیم جدا شدند را رسانه‌ای کنم. مطمئنا این اسناد را به کمیته اخلاق هم ارائه خواهم کرد.


کرمی چند وقتی را کنار ملی‌پوشان نوجوان تمرین می‌کرد که این موضوع برای خیلی‌ها سوال برانگیز شد. او در این رابطه می‌گوید: پیشنهاداتی داشتم اما نمی‌خواستم یک اشتباه را دوبار تکرار کنم و برای همین ترجیح دادم بیرون بمانم و با قدرت تمریناتم را انجام بدهم. از کسانی که درخواست کردند من در کنار تیمشان باشم و با آنها تمرین کنم تشکر می‌کنم اما بیشتر از همه از آقای چمنیان سرمربی تیم‌ملی نوجوانان تشکر می‌کنم که در روزهای آماده‌سازی تیم برای سفر به قطر از من خواست در کنار این تیم حضور داشته باشم.

 

دیدگاهها