کد خبر: 1525434/9 زمان: 18:46   1397/02/31 بازدید: 46,895

سیدجلال 7 سال برای کی روش زحمت کشید

عنایتی: نمی توانم از لیست تیم ملی تعجب نکنم

کاپیتان استقلال هم مثل خیلی از اهالی فوتبال می گوید لیست خط خورده های تیم ملی برای جام جهانی عجیب است.

رضا عنایتی در این باره به "ورزش سه" گفت: طبیعتا بعد از این که لیست اعلام شد خیلی صحبت شد و همه متعجب شدند. بازیکنانی که کاملا شایسته بودند از لیست تیم ملی خط خوردند که شایسته بودند ولی باید به این تصمیم هم احترام گذاشت چون برای سرمربی تیم ملی هیچ چیز مهمتر از نتیجه گیری در جام جهانی نیست.


او در مورد این که کی روش گفته وریا غفوری را به دلیل تغییر پست در استقلال خط زده است هم گفت:  من با تمام احترامی که برای آقای کی روش قائل هستم ولی ما این بازیکنانی مثل غفوری را باید چند پسته حساب کنیم و این به نفع ما بود که او در جام جهانی حضور داشته باشد. بازیکنان تک پسته در سال های آینده جایگاهی در فوتبال نخواهند داشت. و به نظر من واقعا عجیب است. 


کاپیتان سابق استقلال در پایان گفت: هر مربی طرز تفکری دارد ولی انتقادها وجود دارد و من فکر می کنم انتقادهای سازنده خوب است. این بازیکنانی که دور ماندند از لیست جزو بهترین ها بودند. به همه بازیکنان خسته نباشید می گویم به ویژه به سید جلال حسینی که 7 سال برای تیم ملی در زمان کی روش زحمت کشید.  به وریا غفوری و کاوه رضایی خسته نباشید می گویم چرا که آنها هم فصل خوبی را پشت سر گذاشتند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.