کد خبر: 1525837/4 زمان: 18:10   1397/03/02 بازدید: 32,566

کمپ 350 میلیونی شاگردان کی‌روش در عمرانیه

شاگردان کارلوس کی‌روش از روز دوشنبه در ترکیه تمرینات آماده‌سازی خود را با لیست نهایی جام جهانی استارت زدند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی ایران با کارلوس کی‌روش دومین جام جهانی خود را در پیش دارد و اینبار مرد پرتغالی اردوی تدارکاتی و آماده‌سازی خود را در ترکیه استارت زده است. کمپی زیبا با امکاناتی جالب توجه.
مشرف بر اتوبان سیل- عمرانیه و در یک کیلومتری عمرانیه، کمپ تمرینی باشگاه بشیکتاش ترکیه قرار دارد. کمپی که در سال 2002 توسط یک سرمایه‌گذار به نام "نِوزَت دِمیر" ساخته شد و به همین دلیل نام این کمپ از روی نام این شخص گرفته شد.


کمپ مذکور در سال 2009 بازسازی شد و حالا یکی از مجهزترین کمپ‌های تمرینی حال حاضر ترکیه است. کمپی که مجهز به 4 زمین تمرینی با چمن طبیعی است و از امکانات زیادی برای اردوهای تیم‌های فوتبالی برخوردار است. این کمپ دارای رستوران مجهز و اتاق‌های استراحت شیک و بازسازی شده‌ای است. سالن استخر و بدنسازی و سالن کنفرانس مطبوعاتی هم از دیگر تجهیزات این کمپ است.


به جز بشیکتاش، تیم‌های دیگر فوتبال ترکیه هم از این کمپ استفاده کرده‌اند. در سال 2013 تیم زیر 20 ساله‌های ترکیه یک مرحله از اردوهای خود را پیش از جام جهانی در این کمپ برگزار کرد. در تابستان فصل 2011-12 نیز این کمپ بار دیگر به تیم ملی ایران اجاره داده شده بود.


حالا فدراسیون فوتبال ایران این کمپ را در ازای 250 هزار لیر ترکیه برای 15 روز اجاره کرده است. مبلغی در حدود 350 میلیون تومان که با توجه به امکانات آن و همچنین وضعیت خطیر تیم ملی پیش از جام جهانی مناسب به نظر می‌رسد.

 

 

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.