حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1529319/44 زمان: 13:24   1397/03/20 بازدید: 14,366

نتایج نظرسنجی سایت فوتبال زنان آمریکا مشخص شد

کتایون خسرویار در صدر مربیان زن جهان 

سرمربی تیم زیر ۱۹ سال بانوان ایران در نظرسنجی سایت فوتبال زنان آمریکا به عنوان نخست دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، سایت فوتبال زنان آمریکا برای اولین بار با قرار دادن یک نظرسنجی روی سایت خود اقدام به انتخاب برترین مربیان بین المللی فوتبال زنان کرد که در کشور خود عملکرد موفقیت آمیزی داشتند. 


در لیست ابتدایی مربیان زیادی از کشورهای مخلتف قرار داشتند؛ اما در نهایت ۳ مربی برای قرار گرفتن در نظرسنجی روی سایت فوتبال زنان آمریکا انتخاب شدند. کتایون خسرویار، سرمربی تیم فوتبال جوانان بانوان ایران به همراه آنوک برویل سرمربی تیم هیرنوین و لیگا پاتوپا سرمربی یکی از تیم های باشگاهی آمریکا به عنوان ۳ نامزد نهایی معرفی شدند. 


در این نظرسنجی کاربران سایت womenssoccerunited باید برترین مربی را از حیث مثمرثمر بودن و الگو بودن انتخاب می کردند که در نهایت مربی ایرانی توانست بیشترین رای را به خود اختصاص دهد.


کتایون خسرویار با ۵۶ درصد در رده نخست این نظرسنجی قرار گرفت؛ آنوک برویل ۲۷ درصد آرا را کسب کرد و لیگا پاتویا ۱۷ درصد از آرا را به خود اختصاص داد. 


سرمربی تیم زیر ۱۹ سال ایران در آمریکا متولد شده و تا ۱۷ سالگی در این کشور زندگی کرده است. او که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی ایران را هم در کارنامه دارد، خیلی زود به حوزه مربیگری ورود کرد و هم اکنون دارای مدرک A آسیا است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.