کد خبر: 1531765/13 زمان: 23:32   1397/03/28 بازدید: 16,026

تعویض معز حسن بعد از 3 فوق واکنش؛

بدشانسی ستاره تونس مقابل انگلیس

دروازه‌بان اصلی تونس در جام جهانی به دلیل مصدومیت تنها 15 دقیقه مقابل انگلیس در ترکیب حضور داشت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی تونس که به دنبال شگفتی‌سازی در گروه G جام جهانی 2018 است، از ساعت 22:30 امشب در نخستین بازی خود به مصاف تیم انگلیس رفت که نمایش نسبتا خوبی هم در نیمه اول داشت ولی اگر دروازه‌بان این تیم نبود، شاید سه شیرها به گل‌های زیادی می‌رسیدند.

 

معز حسن، دروازه‌بان تونس در دقیقه 3  موقعیت عالی انگلیس را روی پاس دله آلی از استرلینگ گرفت و یک دقیقه بعد هم ضربه سر مگوایر روی توپ ارسالی از کرنر را با واکنشی فوق‌العاده از کنج دروازه بیرون کشید.

 

فوق واکنشی که دروازه‌بان تیم ملی تونس برای دفع توپ روی ضربه سر مگوایر داشت و بعد از آن روی زمین افتاد، موجب مصدومیت او شد ولی آسیب دیدگی او در دقیقه 11 که برای دفع ضربه سر جونز داشت، شدت پیدا کرد تا به اجبار از زمین بیرون برود.

 

معز حسن با وجود اینکه در دقیقه 11 با ضربه هری کین دروازه‌اش باز شد، اما در این صحنه و قبل از گل شدن ریباند، با کف دست چپ عکس‌العملی تماشایی داشت که موجب شد از ناحیه کتف دست چپ مصدومیت پیدا کند و در دقیقه 13 از زمین بیرون برود تا فاروق بن مصطفی جای او را بگیرد.

 

در تمام بازی‌های جام جهانی حداقل یک بازیکن به دلیل مصدومیت از زمین بیرون رفته ولی بدشانسی معز حسن که مقابل انگلیس خوش درخشیده بود، اجازه نداد او بیشتر از 15 دقیقه در زمین حضور داشته باشد.

 

با این حال که معز حسن دقایقی کمی در بازی بوده، اما بسیاری از هواداران فوتبال در توئیتر اعلام کرده‌اند برای انتخاب بهترین بازیکن فیفا در مسابقه انگلیس و تونس، به او رای می‌دهند.

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.