کد خبر: 1531809/1 زمان: 11:04   1397/03/29 بازدید: 63,758

با اعلام افتخاری و تصمیم شفر؛

تیم اصلی استقلال در سوپرجام به میدان نمی‌رود

استقلالی ها قصد ندارند که در دیدار سوپرجام فوتبال ایران شرکت کنند و نظر خود را به فدراسیون اعلام کردند.

به گزارش "ورزش سه"، قهرمانی همزمان استقلال و پرسپولیس در دو جام معتبر فوتبال ایران باعث شده تا بعد از سال ها دیدار سوپرجام با طعم دربی برگزار شود.


با این وجود اما مدیرعامل استقلال می گوید که این تیم با تصمیم شفر علاقه ندارد که در دیدار سوپرجام شرکت کند و برای این موضوع نیز دلایل خاص خود را دارد. بر اساس صحبت های افتخاری، شفر اعتقاد دارد هر دو تیم در مراحل بالای آسیا هستند و باید کاری کنیم که تیم‌ها در آ‌نجا آسیبی نبینند و برگزاری این بازی می تواند کار این دو تیم را سخت کند.


مدیرعامل استقلال در ادامه خبر از آغاز مکاتبات با فدراسیون فوتبال داد و اعلام کرد اگر مجبور به برگزاری بازی شوند، با امیدهای خود در این دیدار حاضر خواهند شد. تمرینات استقلالی ها نیز بر خلاف پرسپولیس با توجه به عدم برگزاری سوپرکاپ در هفته اول تیرماه آغاز می شود و این موضوع نشان می دهد که شفر کاملا بر تصمیم خود مصمم است.


مسئولان و سرمربی پرسپولیس البته تا به امروز درباره این موضوع اظهار نظر رسمی نداشتند و مشخص نیست که قرمزها آیا مانند استقلال تمایل به برگزاری این بازی ندارند و یا قصد دارند مانند سال گذشته لیگ برتر را با برگزاری دیدار سوپرکاپ آغاز کنند.


در تمامی لیگ های معتبر برگزاری سوپرجام رسمی معمول و همیشگی است و حتی بزرگترین تیم ها نیز در این مسابقات شرکت می کنند و در شرایطی که برای اولین بار شانس برگزاری دیدار دربی برای سوپرجام وجود داشت، این تصمیم مدیران استقلال می تواند لطمه بزرگی به اعتبار این جام بزند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.