کد خبر: 1532029/48 زمان: 22:03   1397/03/29 بازدید: 10,715

با برد برابر لهستان

سنگال، انتقام مراکش را گرفت !

تیم ملی سنگال با استفاده از اشتباهات فاحش دفاع لهستان، اولین سه امتیاز خود در جام جهانی را کسب کرد.

به گزارش "ورزش سه" دقایقی پیش مسابقه دو تیم سنگال و لهستان از گروه آخر جام جهانی به پایان رسید تا دور اول مسابقات با برد تیم آفریقایی به پایان برسد.یاران سادیو مانه در این دیدار با نتیجه 2-1 حریف اروپایی خود را شکست دادند تا اولین برد آفریقایی‌ها در روسیه رقم بخورد.


البته سنگالی‌ها برد خود در این بازی را مدیون اشتباهات فاحش دفاعی لهستان هستند. در صحنه گل اول سنگال، گانا شماره پنج این تیم شوتی را به سمت دروازه شلیک کرد که پس از برخورد با تیاگو کیونک مدافع تیم ملی لهستان وارد دروازه شد. این بازی در ادامه پایاپای دنبال شد و هر دو تیم بازی محتاطانه ارائه دادند اما در نیمه دوم باز هم یاران لواندوفسکی با اشتباه عجیب خود پایه گذار گل دوم سنگال شدند.


در این صحنه کریچوویاک پاس عجیبی را به سمت دروازه خودی ارسال کرد که با اشتباه مدافعان لهستان توپ در اختیار نیانگ قرار گرفت و این مهاجم سرشناس با پشت سر گذاشتن دروازه‌بان حریف، گل دوم سنگال را به ثمر رساند.


در ادامه کریچوویاک توانست یکی از گل‌های خورده تیمش را جبران کند اما این گل هم سودی نداشت تا لهستانی‌ها بازی اول خود در جام جهانی را واگذار کنند.


سنگال هم با استفاده از اشتباه بازیکنان لهستان به یک برد شیرین دست یافت تا اینگونه انتقام مراکش را گرفته باشد ! تیم ملی مراکش دیدار اول خود در جام جهانی را با گل به خودی بوهدوز مقابل ایران شکست خورد و حالا سنگال با استفاده از گل به خودی کیونک سه امتیاز حساس را به دست آورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.