کد خبر: 1532035/42 زمان: 22:10   1397/03/29 بازدید: 20,115

رنار: مقابل ایران مغلوب اشتباهات خودمان شدیم

هروه رنار،سرمربی تیم ملی مراکش مدعی شد تیمش در بازی اول برابر ایران مغلوب اشتباهات خودش شده است.

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی مراکش در اولین دیدار خود در مرحله گروهی با گل ثانیه ای پایانی مدافع خودی مغلوب تیم ملی ایران شد و حالا برای حفظ شانس های صعود خود فردا باید برابر پرتغال عملکرد خوبی داشته باشد.

 

 

هروه رنار گفت: "به خطر خطاها و اشتباهات خودمان برابر تیم ملی ایران مغلوب شدیم اما حتی بعد از باخت در بازی اول نیز فضای اردوی تیم ملی مراکش فوق العاده است. ما 20 سال است که منتظر این لحظه هستیم، همه مراکشی ها برای این مدت 20 ساله منتظر بوده اند و ما یک خانواده بزرگ هستیم.

 

فردا برابر رونالدو بازی داریم و بازیکنان تیم ملی مراکش باید تلاش کنند تا اجازه ندهند او عملکرد فوق العاده ای مانند همیشه داشته باشد. دیدار برابر پرتغال مانند یک فینال است و باید با تمام وجود مبارزه کنیم.

 

اگر تمام راه حل ها را برای متوقف کردن رونالدو پیدا کنید او راهی پیدا کرده و آزاد خواهد شد. رونالدو فوق العاده برجسته و استثنایی است و ما ممکن است به اندازه کافی باکیفیت برای مهار رونالدو نباشیم.

 

اما حتی اگر 3 بازیکن را مامور مهار رونالدو کنیم در مورد دیگر بازیکنان چه کاری انجام دهیم، در فینال یورو 2016 رونالدو تعویض شد اما دیگر بازیکنان در فینال پیروز شدند. باید خوب بخوابیم زیرا شاید این آخرین بخت ما برای بازی کردن مقابل رونالدو باشد و باید سعی کنیم بهترین بازی خود را ارائه دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.