کد خبر: 1534897/1 زمان: 16:38   1397/04/09 بازدید: 85,897

جلسه کادرفنی در رستوران ژاپنی

تاج: نگران قرارداد کی‌روش نباشید

کادرفنی تیم ملی از زمان بازگشت به ایران شرایط متفاوتی را تجربه کرده است.

به گزارش ورزش سه، با آغاز مجادلات شدید میان سرمربی تیم ملی و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و تاثیر این درگیری لفظی در فضای کلی فوتبال ایران شایعاتی مبنی بر ترک پست از سوی کی روش به گوش می رسد.


نزدیکان کی روش با اشاره به نارضایتی سرمربی تیم ملی از روند آماده سازی پیش از جام جهانی احتمال تکرار این مساله را عامل اصلی خداحافظی کارلوس کی روش از سوی تیم ملی بر می شمارند. این در شرایطی است که فعلا کی روش مطالبات خود را در دو جبهه پیش می برد؛ ابتدا پاسخ به برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس که حضورش در ایران و ادامه اعتراضاتش برنامه های کی روش را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و در مرحله بعد جلب مشارکت هواداران فوتبال برای بهبود وضعیت قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران که به وی همکاری ای 6 ماهه و تا پایان جام ملت های آسیا پیشنهاد داده است. شاید کی روش از این قرارداد 6ماهه چندان راضی نباشد اما باتوجه به امیدی که به قهرمانی تیم در جام ملت های آسیا دارد این احتمال زیاد است که مشکلی برای این قرارداد وجود نداشته باشد.


کنکاش خبرنگار ورزش سه درباره شایعه جدایی کی روش به اینجا رسید که او پنجشنبه شب در یک رستوران ژاپنی در شمال تهران با دستیارانش جلسه ای برگزار کرده که در آن درباره آینده حضور کادرفنی در ایران بحث شده است. در این جلسه که مارکار آقاجانیان، میک مکدرموت، اوسیانو کروز، لوپز و سایر همکاران فنی کی روش در آن حضور داشتند دوبحث مطرح شده؛ موضوع اول کار در ایران و سپس موضوع مطالبه کادرفنی از فدراسیون فوتبال و گمانه زمانی درباره دریافت دستمزدی که هنوز به طور کامل دریافت نشده است.


جالب اینکه یکی از اعضای کادر در گفت و گو با شهروندی که از وی درباره آینده کی روش سوال کرده بود اینطور جواب داده که سرمربی تیم ملی تمایلی به ادامه کار در ایران ندارد مگر آنکه فدراسیون این تضمین را بدهد که برنامه او را برای جام ملت ها به صورت تمام و کمال اجرا خواهد کرد و هیچ مانعی در این راه به وجود نخواهد آمد. همچنین کی روش از اتفاقات پیش آمده و صحبت های برانکو ایوانکوویچ به شدت عصبانی است حتی قصد داشته پنجشنبه شب به جای این جلسه در برنامه عادل فردوسی پور حضور پیدا کند که این مساله در نهایت اتفاق نمی افتاد تا دوباره جنجال جدیدی در فضای فوتبال ایران بالا نگیرد.


اما باتوجه به جمیع حرف ها و نامشخص بودن ادامه کار کی روش در ایران، این انتظار از فدراسیون فوتبال می رود که به سرعت در این باره اعلام نظر رسمی کند. اتفاقی که تا به حال رخ نداده اما مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سردبیر ورزش سه تاکید می کند که قرارداد با کی روش منعقد خواهد شد. تاج قبلا اعلام کرده بود با کی روش به توافق دست یافته تا با او تا پایان جام ملت های آسیا ادامه دهد. تاج همچنین به لزوم فضای آرام در فوتبال ایران و عدم تخریب ذهنیت مناسب مردم تاکید کرد و به نظر می رسد هر دو مربی ملی و باشگاهی پرسپولیس با اخطاری جدی در این زمینه مواجه شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.