کد خبر: 1535420/4 زمان: 14:13   1397/04/11 بازدید: 41,023

دلفی: نه بشیکتاش نه استقلال، مشخص نیست

مهاجم موفق استقلال خوزستان که در اردوی تیم امید حضور یافته شرایط خود را برای فصل آینده تشریح کرد.

به گزارش "ورزش سه"، یونس دلفی که گفته می‌شود با باشگاه بشیکتاش ترکیه به توافق دست یافته، این روزها در اردوی تیم امید ایران حاضر است و تمرینات خود را زیر نظر کرانچار پشت سر می‌گذارد. او در خصوص شرایط تیم امید گفت: شرایط بسیار خوب است، تمرینات با نظم خاصی پیگیری می‌شود، فکر می‌کنم تمام تیم کامل باشد و بازیکنان مدنظر کرانچار در تمرینات حاضر هستند، امیدواریم بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم.


وی ادامه داد: تمام بازیکنان تمام  تلاش‌شان را می‌کنند تا عملکرد خوبی داشته باشند تا بتوانند در ترکیب ثابت حضور داشته باشند. در آخر، سرمربی است که نظر نهایی را می‌دهد که چه بازیکنانی خط می‌خورند و چه بازیکنانی در تیم می‌مانند.


دلفی در واکنش به این سوال که گفته می‌شود از دو تیم بشیکتاش و استقلال پیشنهاداتی دریافت کرده گفت: راجع به باشگاه ترکیه‌ای باید بگویم اصلا این موضوع صحت ندارد و من هیچ مذاکره‌ای با این باشگاه انجام ندادم، پیشنهاد دارم اما صحبت هایی راجع به پیوستنم به این تیم انجام نشده،‌من در حال حاضر یک سال با استقلال خوزستان قرارداد دارم باید ببینیم در ادامه چه اتفاقاتی خواهد افتاد، ولی در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.