حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1539386/4 زمان: 18:41   1397/04/27 بازدید: 9,643

کاملا برای شروع لیگ آماده‌ایم

ماهینی: برای بازی مقابل استقلال مشکلی نداشتیم

کاپیتان دوم پرسپولیس از آمادگی کامل این تیم برای شروع فصل جدید خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین ماهینی، مدافع راست باتجربه سرخپوشان در خصوص قهرمانی در سوپرکاپ و جامی که سازمان لیگ به این تیم اهدا کرده گفت: اگر بازی سوپر جام انجام می‌شد هم مشکلی نداشتیم و گرفتن جام به آن شکل را ترجیح می‌دادیم ولی این موضوع دیگر تمام شده است. اعلام کردند پرسپولیس قهرمان سوپر جام است و ما دیگر تمرکز خودمان را از روی این موضوع برداشته‌ایم و به لیگ فکر می‌کنیم.


وی در خصوص شرایط آمادگی این تیم برای فصل پیش رو گفت: در این مدت تمرینات سختی داشتیم. یک اردوی سنگین و چهار بازی در کرواسی داشتیم. فکر می‌کنم 45 جلسه تمرین سنگین انجام شد. بچه‌ها همه این مشقت‌ها را به عشق هواداران و البته انجام بازی‌های خوب تحمل کردند. طبعا سوپر جام هم به ما انگیزه خاص خودش را داده بود. ما می‌خواستیم قهرمانی سوپر جام را به هواداران بدهیم و در چنین شرایطی وارد لیگ بشویم ولی حالا هم که این اتفاقات افتاد، آن را به هواداران تبریک می‌گوییم.


ماهینی با اشاره به تمرینات پرفشاری که پشت سر گذاشته‌اند گفت: نسبت به اردوی کرواسی فشار کمتر شده ولی هنوز ادامه دارد. به هر حال تمرینات مارکو معروف است. البته این فشار سخت تمرینات لازم بود. قهرمانی و موفقیت خیلی سخت بدست می‌آید. ما شرایط خاصی هم داریم و باید به جای نفراتی هم که حداقل در نیم فصل اول نداریم، تمرین و تلاش کنیم. لازم است که همه در آمادگی کامل باشند تا بتوانیم بهترین کارایی خودمان را ارائه کنیم. قطعا پدیده‌هایی هم داریم که سر وقتش بتوانند به تیم کمک کنند.


کاپیتان دوم پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس همچون گذشته، یک تیم یکپارچه، هماهنگ و متحد خواهد بود. آنچه ما تضمین می‌کنیم که بیش از دیگران تلاش خواهیم کرد و آنچه منتظرش هستیم حمایت هواداران است که همیشه با تیم بوده و هستند و هر چه بگذرد ارزش و اهمیت آن برای ما بیشتر می‌شود. ترکیب اینها ان‌شاءا... با تدابیر کادر فنی موفقیت خواهد بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.