حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1540014/31 زمان: 10:12   1397/04/31 بازدید: 18,145

انتقاد تند مالک ناپولی از سرمربی جدید چلسی

اورلیو دی لورنتیس، مالک باشگاه ناپولی، مائوریتسیو ساری، سرمربی سابق این تیم و سرمربی فعلی چلسی را به تلاش برای جذب تمامی بازیکنان تیم سابقش به چلسی متهم کرد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان فصل، ناپولی کارلو آنچلوتی را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کرد و ساری از هدایت این تیم کنار گذاشته شد. با این حال ساری جای کونته را در چلسی پر کرد و از زمان حضورش، شایعاتی در مورد حضور بازیکنان ناپولی در چلسی شنیده می‌شود. همچنین او موفق شد جورجینیو را از چنگال منچسترسیتی برباید و به استمفوردبریج برساند.  حال دی لورنتیس از این موضوع انتقادات تندی مطرح کرد.

 

 

 

او گفت:" اینکه گفت هر دو طرف اشتباهاتی داشتیم را دوست نداشتیم زیرا فکر نمی‌کنم من اشتباهی کرده باشم. ساری قرارداد داشت بنابراین شاید چیزی گفته باشم زیرا رفتار او غیرقابل قبول بود. اینکه با او دچار چالشی نشدم کار اشتباهی نبود، هر چند که اختلاف من با او واضح بود. بازیکنان ما برای او تلاش بسیاری کردند. او در جلسات تمرینی مشهورش آنها را قتل عام می‌کرد ولی باز هم واکنش خوبی به او داشتند. پس از این اتفاقات، حالا او می‌خواهد تمام تیم را راهی انگلیس کند. باید قوانین را به مارینا (از مدیران ارشد چلسی) خاطرنشان کنم. او جورجینیو را خواست و ما هم پس از صحبت با آنچلوتی اجازه جدایی اش را دادیم. "

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.