حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1542886/2 زمان: 12:19   1397/05/12 بازدید: 21,848

رحمتی در فولادشهر؛ خوب، بد، عالی

دروازه بان استقلال در ورزشگاه فولاد شهر روز پرکاری را سپری کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار با پیکان روز آرام و آسان رحمتی در افتتاحیه لیگ برتر بود اما در دیدار با ذوب آهن خط دفاعی استقلال موقعیت های زیادی به ذوب آهن داد تا رحمتی روز پر کاری داشته باشد.

 


روز شلوغ رحمتی با مهار یک ضربه راه دور از حسینی آغاز شد و دروازه بان استقلال دقایقی بعد از این شوت از راه دور با یک سوپر واکنش در محوطه شش قدم توانست ضربه سر ادی هرناندز را که از فاصله نزدیک زده شده بود، راهی کرنر کرد. این کرنر اما با اشتباه پی در پی بازیکنان استقلال که اجازه دادند سه ضربه سر توسط بازیکنان ذوب آهن زده شود تبدیل به گل شد.

 


کرنر ارسالی بعدی ذوبی ها اما صحنه بد مسابقه برای رحمتی بود و کاپیتان آبی ها با یک اشتباه محاسباتی و خروج اشتباه باعث شد تا هرناندز در دهانه دروازه خالی، موفق به گلزنی شود.

 


در نیمه دوم اما رحمتی باز هم ناجی استقلالی ها شد. مهار یک شوت از راه دور در دقایقی که استقلال برای گل تساوی جلو کشیده بود و جمع کردن ضربه سر عباسی دو لحظه درخشان رحمتی قبل از گل تساوی استقلال بود.

 


کاپیتان آبی ها روز پرکار خود را در دقایق پایانی با مهار ضربه بازیکن ذوب آهن در ثانیه های پایانی و فرستان آن به کرنر به پایان رساند تا در روزی که چند واکنش خوب، یک اشتباه مرگبار و دو گل دریافتی داشت، ورزشگاه فولادشهر را ترک کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.