حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1544713/47 زمان: 22:35   1397/05/19 بازدید: 36,920

پرشورها همچنان در حسرت برد؛

سنگین ترین باخت، از زمان بازگشت به لیگ!

تیم تراکتورسازی تبریز با نتیجه 3-0 شکست خورد که این باخت سنگین ترین شکست آن ها به استقلال از زمان بازگشت به لیگ برتر است.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که هواداران تراکتور امیدوار بودند موتور تیمشان در بازی با استقلال روشن شود، اما شاگردان توشاک نمایشی بسیار ضعیف در میدان ارائه کردند تا تی تی ها با چهره ای مغموم و درهم، خیلی زود ورزشگاه را ترک کرده و راهی تبریز شوند.

 

امروز اشکان دژاگه و مسعود شجاعی نیز در ترکیب اصلی حضور داشتند اما نتوانستند نمایشی در حد نام خود ارائه کنند و به نظر می رسد برای هماهنگی با تیم، به زمان احتیاج دارند. خارجی های تراکتور هم هر سه به میدان رفتند و عملکرد آن ها هم گره گشا نبود.

شکست 3-0 برابر استقلال در ورزشگاه آزادی در حالی رقم خورد که تراکتوری ها همواره نتایج خوبی را در این ورزشگاه کسب کرده بودند. پیروزی 4-1، 3-2 و... بخشی از عملکرد تبریزی ها مقابل استقلال در آزادی بود ولی آن چه امشب در پایتخت رقم خورد، فاصله زیاد این تراکتور، با تیم سال های گذشته را نشان داد.

 

البته آن ها در لیگ اول با هدایت محمود یاوری شکست 4-0 مقابل استقلال را تجربه کردند ولی از زمان بازگشت به لیگ، هرگز این چنین نباخته بودند!

 

نگاهی به عکس تیمی تراکتور، قدرت هجومی آن ها و البته مهره های نه چندان بزرگ در خط دفاع را نشان می دهد؛ به نظر می رسد تبریزی ها باید فکری به حال نفرات خط دفاع کنند. هرچند که تراکتور امشب در خط حمله نیز کم فروغ ظاهر شد.

 

 

عکس از: امیرحسین خیرخواه

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.