کد خبر: 1544805/46 زمان: 11:49   1397/05/20 بازدید: 10,836

بی اخلاقی همیشه محکوم است؛

یزدی: به خاطر تساوی خانگی با پرسپولیس تبریک نگویید

سرمربی استقلال خوزستان از روحیه خوب تیمش پس از تساوی مقابل پرسپولیس و البته بدشانسی هایی که مانع از پیروزی مقابل این تیم شد، می گوید.

به گزارش ورزش سه، داریوش یزدی سرمربی تیم استقلال خوزستان پس از تساوی خانگی تیمش مقابل پرسپولیس در گفت و گویی با ورزش سه اظهار داشت: این نتیجه برای ما خیلی تبریک هم ندارد. یک بازی خانگی که باید 3 امتیاز از آن می گرفتیم، یک امتیاز برای ما داشت. فقط از یک حیث شاید نیاز به تبریک باشد و آن هم اینکه جوان های خیلی خوبی داریم که می توانند در آینده فوتبال حرف های زیادی داشته باشند.

 

بازی به نظر من خوب و تاکتیکی بود که بچه های ما توانستند چیزهایی که ما گفتیم را در جریان مسابقه انجام دهند. دیدید پرسپولیس را در شرایطی که در دو سه سال اخیر یک تیم خیلی خوب و تاکتیکی بوده را در 90 دقیقه بازی کنترل کردیم و در ضدحملات می توانستیم برنده بازی هم باشیم که یک مقدار بچه ها در ضربات آخر کم دقت بودند. باز هم خسته نباشید می گویم به بازیکنان تیم خودمان و تیم پرسپولیس.

 

او درباره جابجایی پست وحید خشتان گفت: این یک تغییر تاکتیکی بود که بنا به دلایل فنی او را از راست به چپ بردیم که خوشبختانه این اتفاق برای ما خوب بود.

 

یزدی در خصوص عملکرد ایمان مبعلی خاطرنشان کرد: ایمان یک بازیکن خیلی خوب است که تجربه بسیار زیادی دارد و می تواند در ادامه مسیر هم به ما کمک کند. تیم ما یک مجموعه جوان است و این جوانی در مسابقات خیلی به ما کمک می کند اما در کنار آنها باتجربه هایی مثل ایمان و احمد آل نعمه و سایر بچه ها را داریم که برای تیم ما مفید است.

 

سرمربی استقلال خوزستان درباره اتفاقاتی که روی سکوها رخ داد، از جمله پرتاب سنگ از سوی برخی هواداران گفت: به نظرم آنطور که بازتاب پیدا کرد، نبود و آنچه که در حین بازی رقم خورد، مشکل خاصی در جریان دیدار ایجاد نکرد. ضمن اینکه الان جو کلیه ورزشگاه های ما متاسفانه ملتهب است و باید دستگاه های فرهنگی و نظارتی بتوانند مجموعه ورزشگاه ها را کنترل کنند. ما در فضای مجازی هم حتی مشکلات متعددی داریم. چند روز پیش من صحبتی در خصوص وضعیت تیم خودمان کردم که ما سه میلیارد هزینه کردیم و عدد کمی است اما در فضای مجازی توهین های زیادی به من شد که من واقعا از این بابت ناراحت هستم. به نظرم این مسائل در شان ایرانی ها نیست.

 

یزدی در خصوص عبارتی که در مصاحبه تلویزیونی بعد از بازی برای هواداران به کار برد و بازیکنان پرسپولیس آن را با سنگ پرانی های ورزشگاه مقایسه کردند، اظهار داشت: من فکر می کنم سوء برداشت شد. برخی دوستان فقط به چیزهایی که به نفعشان هست، نگاه می کنند و برداشتی که خودشان دوست دارند را در نظر می گیرند؛ اما آن چیزی که برآیند صحبت های من بود، هواداران استقلال خوزستان بودند که تیم خودشان را تشویق کردند و در جایگاهی که متعلق به ما بود، حاشیه ای برای این بازی به وجود نیاورد. شاید اتفاقات بازی هفته گذشته باعث این مسائل شد. البته همه این بی اخلاقی ها محکوم است و امیدواریم روزی بیاید که ورزشگاه های ما از نکات منفی کاملا خالی بشود.

 

این مربی پیرامون وضعیت تیمش برای بازی های آینده هم گفت: شرایط خدا را شکر خوب است. با اینکه می توانستیم مقابل پرسپولیس برنده باشیم، این مساوی هم به شرایط روحی ما کمک کرد و قطعا در بازی های آینده هم به ما یاری خواهد رساند.

 

یزدی در پایان گفت: باید تشکر کنم از همه کسانی که به نوعی با فوتبال درگیر هستند از جمله مردم، مسئولان و اهالی رسانه که برای این ورزش کاری انجام می دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.