حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1545474/30 زمان: 23:23   1397/05/22 بازدید: 36,384

دردسر جدید در جدایی قدوس از اوسترشوندز

در حالی که رسانه های سوئدی و فرانسوی از انتقال سامان قدوس به باشگاه رن خبر داده اند، اکنون یک دردسر جدید برای جدایی او از اوسترشوندز ایجاد شده است.

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته خبری در مورد انتقال قدوس به باشگاه اسپانیایی اوئسکا منتشر و حتی عکس هایی از او در کنار مدیران این باشگاه در اختیار رسانه ها قرار گرفت اما باشگاه اوسترشوندز خیلی سریع به این اتفاق واکنش نشان داد و اعلام کرد که این انتقال قانونی نیست.


در مقابل، روز گذشته ابتدا رئیس باشگاه سوئدی اعلام کرد که با رن برای انتقال قدوس به توافق رسیده اند و سپس رسانه های فرانسوی هم تایید کردند که این انتقال در آستانه نهایی شدن است؛ به طوری که یورو اسپورت از قدوس به عنوان اولین ایرانی لوشامپیونا نام برد.

 


اما اکنون گفته می شود باشگاه اوئسکا ادعا کرده که با قدوس یک پیش قرارداد امضا کرده و به همین دلیل، این بازیکن باید راهی این باشگاه شود؛ در غیر این صورت به فیفا شکایت خواهد کرد.


با توجه به اینکه تنها دو هفته به پایان بازار نقل و انتقالات تابستانی باقی مانده، در صورتی که این ادعا صحیح باشد، کار انتقال قدوس به تیمی خارج از لیگ سوئد دشوار خواهد شد؛ مگر اینکه طرفین خیلی زود بتواند راه حلی برای این گره عجیب پیدا کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.