کد خبر: BzBg زمان: 23:21 1397/05/25   بازدید: 22648

عملکرد تیمم برابر فولاد خوب نبود؛

نکونام: یک بار بگویید داور اشتباه کرد

سرمربی نساجی مازندران اشتباهات داوری را عامل عدم نتیجه‌گیری تیمش در سه بازی اخیر می‌داند.

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی برابر فولاد گفت: می‌دانستیم فولاد چطور بازی می‌کند و روی نقاط قوت این تیم کار کرده بودیم ولی اشتباهات فردی باعث شد ببازیم؛ اشتباهاتی که می‌دانستیم نباید انجام دهیم ولی متاسفانه این اشتباهات را کردیم.

 

او با انتقاد از قضاوت داوری‌ها علیه تیمش اظهار کرد: این سومین هفته متوالی است که اشتباهات به ضرر ما می‌شود و نمی‌دانیم چه بگویم؛ من به آقای اصفهانیان ارادت دارم، اما او گفته داوران را تحت فشار نگذارید ولی یک بار بگوئید داور اشتباه کرده است.

 

سرمربی نساجی اضافه کرد: الان سه هفته جای اینکه ما ببریم، باختیم یا مساوی کردیم؛ حرف نزنیم؟ یک بار بگویید داور اشتباه کرده است. من قبل از کنفرانس پیش داور رفتم و به او خسته نباشید گفتم؛ اشکالی ندارد و اشتباه پیش می‌آید ولی شما پنالتی را ببینید؛ خنده‌دار بود؛ دو نفر دارند می‌روند یکی به یکی دیگر می‌خورد و بعد پنالتی می گیرند.

 

نکونام عنوان کرد: پنالتی دقیقه 19 ما را که باید بگیرند، نمی‌گیرند. نمی‌شود چیزی نگویم چون سه بازی پشت سر هم این اتفاق افتاده است؛ دارد اتفاقاتی می‌افتد و کاری هم نمی‌شود کرد. به راحتی بازی تحت کنترل را باختیم. یک پنالتی که معلوم نشد اصلا چه شد که به نفع فولاد گرفتند؛ واقعا کی به کی خورد؟ آخر سر پنالتی به ضرر ما گرفتند و روند بازی عوض شد.

 

او اضافه کرد: تیم من بهم ریخت وقتی داور پنالتی گرفت. ذهن بازیکن ما خراب شد؛ از همان جا گل دوم را خوردیم و داور چهارم وقتی یک بر صفر جلو هستیم همه‌اش با من حرف می‌زند؛ به او گفتم شما با من چکار دارید؟ بعد که فولاد گل زد اصلا داور چهارم دیگر سمت من نیامد. دیگر اصلا او را ندیدم!

 

سرمربی نساجی مازندران با بیان اینکه تیم‌های بزرگ لیگ هم در خانه دو برد نداشته‌اند، گفت: ما هنوز مشغول یارگیری هستیم و تیم ما خیلی بهتر از این می‌شود؛ از این هفته تازه یک مقدار کامل خواهیم شد؛ با آمدن گئورگی و عبدالله‌زاده و دفاع وسط، تیم‌مان بهتر می‌شود؛ الان سینگ متاسفانه دوباره مصدوم شده است؛ تیم ما تازه دارد شکلش را پیدا می‌کند و قطعا تمام فکر ما این است که بازی های خوبی کنیم؛ ان‌شاالله توانایی ماندن در لیگ را داریم ولی من از عملکرد تیمم امشب راضی نبودم.