حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1547034/42 زمان: 21:36   1397/05/28 بازدید: 42,359

گواردیولا: با ژوزه موافقم؛ کلاس خریدنی نیست!

پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی به مصاحبه اخیر ژوزه مورینیو واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از انتشار فیلم مستندی از اتفاقات فصل گذشته رختکن منچسترسیتی در یک سکانس و پیش از دربی منچستر، گوینده در مورد پارک کردن اتوبوس از سوی مورینیو صحبت کرده و به انتقاد از این روش می پردازد که این بخش از فیلم به مذاق مورینیو خوش نیامده و او مدعی شد حرکت باشگاه سیتی بی احترامی بوده و با پول زیاد نمی توان کلاس خرید. حالا گواردیولا در این رابطه صحبت کرده است.

 

 

گواردیولا گفت: "من هم با ژوزه موافقم و ما نمی توانیم کلاس را خریداری کنیم. ما یک فصل فوق العاده را سپری کردیم و دوربین ها نیز همه جا وجود دارند اما ما این کار را برای خودمان انجام دادیم و من موافق مورینیو نیستم که این رفتار بی احترامی بوده است.

 

این اتفاق از عمد نبوده و این فیلم تنها اتفاقات فصل گذشته را نشان داده است. سیتی باشگاهی در حال رشد بوده و قصد دارد مانند همه تیم های بزرگ دنیا عناوین زیادی را فتح کند اما ما این کار را برای خودمان و هواداران و نشان دادن آنچه در رختکن اتفاق افتاده، انجام دادیم.

 

اما این نظر ژوزه است و ممکن است برخی به این فیلم علاقه داشته و برخی آن را دوست نداشته باشند؛ به همین سادگی. البته من با او موافق هستم و معتقدم کلاس خریداری نیست."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.