کد خبر: 5Qa2 زمان: 21:01 1397/05/29   بازدید: 16063

لیگ یک/ برتری مشکی پوشان برابر بابلی‌ها

شاگردان علی حنطه در نخستین میزبانی فصل مقابل خونه به خونه بابل به پیروزی رسیدند.

به گزارش "ورزش سه"، در دیدار پایانی هفته دوم لیگ دسته اول فوتبال ایران، تیم مشکی پوشان خراسان از ساعت ۱۸:۳۰ امروز در استادیوم امام رضا مشهد مقابل تیم خونه به خونه بابل قرار گرفت.

 

محمدحسین عین‌افشار، وحید فارق، بهروز افشار، علیرضا جلیلی، معین میرابی، سالار افراسیابی، مجید جلالی، الیاس صالحی، امیرحسین صالحی، حمید غلامی و وحیدجلالی ۱۱ بازیکن منتخب علی حنطه بودند که از ابتدا برای مشکی پوشان بازی می‌کردند.

در ترکیب تیم خونه به خونه بابل هم رضا حیدری، پویا پورعلی، حمید خدابنده‌لو، میلاد احمدی، احسان جودکی، رضا آقابابایی، مهدی رستمی، مهرداد حیدری، حسین قنبری، میثم آقابابایی و اسماعیل کیانی با نظر اکبر محمدی مقابل مشکی پوشان به میدان رفتند.

 

مشکی پوشان که به دلیل غیبت تیم نفت تهران مسابقه‌ای در هفته اول انجام نداد، در شرایطی امروز مقابل خونه به خونه قرار گرفت که این تیم بابلی هم در نخستین دیدار فصل به دلیل عدم حضور مقابل ملوان ۳ بر صفر بازنده شده بود.

 

مشهدی‌ها امروز در نخستین بازی خانگی فصل بعد از سقوط به لیگ یک، موفق شدند با تک گلی که امیرحسین صالحی در دقیقه ۱۲ به ثمر رساند، برابر خونه به خونه بابل به برتری دست پیدا کنند.