کد خبر: 1547829/44 زمان: 20:08   1397/05/31 بازدید: 16,158

محمدعلی گرایی مثل رستم جنگید

اشکانی: برای نوری یک تراژدی نوشته بودند

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران پس از قهرمانی در بازی های آسیایی گفت: در این دوره بهترین های جهانی و المپیک حضور داشتند و واقعا قهرمانی ارزشمند بود.

 به گزارش "ورزش سه"، علی اشکانی پس از کسب دو مدال طلای کشتی فرنگی در مورد داوری گفت: با تبریک عید و دو مدال ارزشمند طلای فرنگی، همه شاهد بودند در کشتی مهدی زاده داور یک طرفه قضاوت کرد و می توانست عادلانه تر رای دهد.


وی افزود: در کشتی بعدی که بهنام با حریف کره ای گرفت بسیار ضعیف کشتی گرفت ولی خب او قهرمان آسیا است و این حیف را قبلا سه بار برده است. داوری واقعا یکطرفه بود. در کشتی اکبر حیدری هم دیدید داور سوت زد و وقتی حریف بیرون انداخته شد گفت من سوت نزدم. اعتراض های ما به جایی نمی رسد.


سرمربی تیم‌ملی کشتی فرنگی اظهار داشت: شکر خدا با این تیم که بعد از یکدهه موفقیت هنه اوزان تغییر کرده، اکبر محمدی که در هیچ رده ملی نبوده امسال آمده و از بازی های آسیایی استارت زده است. مهرداد مردانی و رضا گرایی اولین بار است که آسیایی کشتی میگیرند. نیاز است بعد از این با هم رویدادهای بزرگ را تجربه کنند.


وی افزود: برای حسین نوری یک تراژدی نوشته شده بود و از قبل می خواستند به او اخطار دهند اما او هم داورها را برد و هم کشتی را. کشتی گیری را که بارها ایرانی ها را برده بود را شکست داد. امیدوارم اتفاق های بهتری برای او بیفتد و در المپیک بدرخشد.


اشکانی در مورد وزن ۷۷ کیلوگرم و قهرمانی محمدعلی گرایی گفت: قهرمان المپیک به همین حریف قرقیزی باخت ولی محمد مثل رستم جنگید. خیلی از کشتی گیران قهرمان جهان و المپیکی در این دوره حضور داشتند. علی اف در ۱۳۰ کیلوگرم دو سه بار قهرمان جهان شده است. رقابت ها خیلی فشرده بود و واقعا این قهرمانی را تبریک میگویم. جا دارد از پازاج مدیر فنی و خادم که نمی توانم به زبان بگویم چه کرد. از ساعت ۶ صبح تا ۱۰ شب کنار ما بود. او پدر معنوی کشتی است. امیدوارم امثال او بیشتر شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.