حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551033/2 زمان: 11:07   1397/06/12 بازدید: 8,767

بهداد سلیمی، مدیر تیم ملی می‌شود

هنوز مدت زمان کوتاهی از خداحافظی بهداد سلیمی نگذشته که شنیده می‌شود رییس فدراسیون وزنه‌برداری برای به کار گرفتن او در پست‌ مدیریت تیم‌های ملی و نیز عضویت سلیمی در شورای فنی دست به کار شده است.

به گزارش "ورزش سه" ، روزی که بهداد سلیمی بعد از مسابقه دسته فوق سنگین در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا کفش‌هایش را درآورد و به نشانه خداحافظی با دنیای قهرمانی تخته مسابقه را بوسید، قطعا خیلی هم غیر قابل پیش بینی نبود که دیر یا زود ستاره فوق سنگین وزنه‌برداری ایران در یکی از پست‌های کلیدی فنی وزنه‌برداری یا ورزش کشور مشغول به کار می‌شود. گویا رییس فدراسیون وزنه‌برداری هم برنامه‌هایی دارد و همین باعث شده به محض برگشت تیم ملی، برنامه‌هایی برای او در نظر بگیرد؛ مثل حضور در شورای فنی، مدیریت تیم‌های ملی و شاید در آینده‌ای نزدیک جانشین سرمربی تیم ملی.


 قرار است روز چهارشنبه هفته جاری (14 شهریور) به دستور رییس فدراسیون وزنه‌برداری جلسه ویژه شورای عالی فنی در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شود. نشستی مهم که قرار است دستور جلسه‌ اصلی‌اش تعیین تکلیف فوری در خصوص وضعیت جدید بهداد سلیمی ستاره فوق سنگین وزنه‌برداری ایران  برای حضور در پست مدیریت تیم‌ملی وزنه‌برداری و عضویت در شورای فنی و نیز بررسی عملکرد کادرفنی تیم ملی وزنه‌برداری در بازی‌های آسیایی 2018 اندونزی باشد.


شنیده‌ها حکایت از این دارد که طبق برنامه‌ریزی فدراسیون روز چهارشنبه هفته جاری در جلسه شورای فنی یک موضوع مهم به رای گذاشته می‌شود و بهداد سلیمی به پیشنهاد رییس فدراسیون وزنه‌برداری به‌عنوان مدیر جدید تیم‌ملی و عضو شورای عالی فنی در وزنه‌برداری ایران انتخاب می‌شود؛ البته قرار است اعضای شورای فنی در این رابطه تصمیم بگیرند اما بعید است که این پیشنهاد با مخالفتی مواجه شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.