حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551257/47 زمان: 09:01   1397/06/13 بازدید: 28,119

بی اطلاعی کی‌روش از موضوع خاص و تعجب فوتبالی‌ها!

کارلوس کی روش شب گذشته اظهارات جالب و عجیبی راجع به تعویض مجید حسینی به جای امید ابراهیمی در بازی با مراکش داشت.

به گزارش "ورزش سه"، امید ابراهیمی در اواسط بازی با مراکش به شکل دردناکی مصدوم و مجبور به تعویض شد. در همین حین کارگردان تصویر کارلوس کی روش و پژمان منتظری را برای پخش انتخاب کرد و همگان تصور کردند جانشین ابراهیمی، پژمان خواهد بود اما چند دقیقه بعد در کمال تعجب مجید حسینی به جای بازیکن مصدوم تیم ملی به زمین آمد و اتفاقا عملکرد بسیار خوبی هم داشت. حسینی این اتفاق را اینطور توضیح داد: منتظری به سرویس بهداشتی رفته بود که من به زمین رفتم.قرار بود منتظری به زمین برود و واقعا قرار بود او بازی کند، وقتی او به سرویس بهداشتی رفت کی روش دید  که من با انگیزه گرم می کنم؛ من را صدا کرد و گفت بیا و برو داخل زمین.

 

حتی این بحث در تمرین روز گذشته هم مطرح شد و پژمان منتظری و مجید حسینی با این اتفاق شوخی کردند.

 

فردوسی پور پرسشی در همین زمینه از کارلوس کی روش مطرح کرد اما پاسخ او تعجب آور بود. کی روش با خنده این موضوع را تکذیب کرد و گفت: من مربی با 37 ساله تجربه هستم و تصمیمات مهمی را گرفته ام. باید جایزه احمق های دنیا را به کسی که چنین چیزی گفته بدهیم!

 

مجری برنامه بار دیگر این سوال را پرسید و شاید تصور کرد که کی روش پرسش او را اشتباه متوجه شده باشد اما بار دیگر سرمربی تیم ملی این موضوع را تکذیب و اعلام بی اطلاعی کرد!

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.