حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551275/35 زمان: 10:42   1397/06/13 بازدید: 6,883

خبری از جپاروف در اردوی رقیب ایران نیست

استارت هکتورکوپر با ازبک ها برای جدال با ایران

اردوی آماده سازی رقیب تدارکاتی تیم ملی در فیفادی های پیش رو با حضور سرمربی مشهور آرژانتینی در حالی استارت خورد که خبری از ستاره های سرشناس این کشور نیست.

به گزارش"ورزش سه"، یک هفته بعد از انتصاب به عنوان سرمربی جدید ازبکستان اولین اردوی آماده سازی این کشور با هکتور کوپر آرژانتینی در شهر تاشکند آغاز شد تا ازبک ها خود را برای جدال تدارکاتی با ایران در روز 20 شهریورماه آماده کنند.

 


کوپر آرژانتینی که بعد از جدایی از مصر در پی ناکامی در جام جهانی 2018 با قراردادی پر سرو صدا هدایت ازبکستان را در دست گرفت در اولین تجربه خود روی نیمکت این تیم باید مقابل تیم اول قاره آسیا و کارلوس کی روش قرار بگیرد از همین رو اردوی آماده سازی این تیم از دو روز قبل در تاشکند آغاز و بازیکنان دعوت شده تمرینات خود را در ورزشگاه اختصاصی پاختاکور آغاز کردند.

 


نکته جالب توجه در این اردو عدم دعوت از ستاره های سرشناس و پا به سن گذاشته بود، ستاره هایی همچون سرور جپاروف که به عنوان کاپیتان ازبک ها در مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا 2019 در ابوظبی امارات حاضر شده بود اما این روزها در میان ملی پوشان این کشور برای بازی تدارکاتی با ایران دیده نمی شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.