حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551276/39 زمان: 10:45   1397/06/13 بازدید: 6,470

در سفر روحانی به عسلویه صورت گرفت

طومار هواداران پارس جنوبی برای رییس جمهور

هواداران تیم پارس جنوبی جم با تهیه طوماری برای رییس جمهور خواهان رسیدگی به مشکلات مالی این تیم شدند.

به گزارش "ورزش‌سه"، حسن روحانی، رییس جمهور صبح امروز وارد شهر عسلویه شد و هواداران پارس جنوبی جم نیز با برنامه ای از پیش مشخص شده طوماری که برای حل مشکلات تیم خود تهیه کرده بودند را به او رساندند.


در طومار هواداران پارس جنوبی خطاب به رییس جمهور آمده است: 

 

"رئیس جمهور محترم
سلام علیکم


ما به عنوان هواداران تیم فوتبال پارس جنوبی جم مقدمتان را خوش آمد می‌گوییم. یقینا استحضار دارید که تیم فوتبال پارس جنوبی جم به عنوان تنها تیم لیگ برتری در محدوده استان‌های بوشهر، فارس، هرمزگان و حتی کرمان است.


تیمی که امروز بدون هیچ اغراقی به عنوان بزرگترین دلخوشی مردم شهرستان جم و جنوب کشور لقب گرفته تا جوانان و نوجوانان و پیران این دیار لحظاتی را بی اعتنا به گرما و شرجی و آلایندگی های زیست محیطی و بحران آب و ... در کنار هم امیدوارانه به تیم نوپا و غرور آفرین شان فخر بفروشند.


این تیم نه تنها دلخوشی ساکنین بومی مناطق نفت خیز که دلخوشی خانواده بزرگ کارکنان صنایع نفت و گاز ساکن در مناطق صنعتی جنوب هم هست. دولت تدبیر و امید با شعار بسط نشاط وارد فضای سیاسی کشور شد و امروز تیم پارس جنوبی جم توانسته است این شعار را در جنوب کشور به تمامه تحقق بخشد.


این تیم که تحت نام بزرگ پارس جنوبی مدیریت می شود امروز با مشکلات جدی در تامین نقدینگی مواجه است و با وجود آنکه یک صدم تیم های بزرگ هم هزینه ندارد اما در تامین اندک نیاز مالی با شرایط سختی مواجه است و مدام این هراس و دلهره وجود دارد که «تیم دیگر نیست».


ما هواداران تیم پارس جنوبی جم از حضرتعالی تقاضا داریم دستوری ویژه صادر فرمایید تا مردم و هواداران جنوب کشور در کنار ده‌ها فاز گازی پارس جنوبی و پتروشیمی های بزرگ، دیگر نگران بودن یا نبودن بزرگترین دلخوشی شان نباشند.


بی تردید هواداران پارس جنوبی جم بی صبرانه چشم به نگاه ویژه و حمایتی رئیس دولت تدبیر و امید دارند تا تدبیرشان، تداوم گر امید و نشاط در این خطه زرخیز باشد."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.