حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551278/35 زمان: 10:47   1397/06/13 بازدید: 22,228

دومین ستاره المپیاکوس مسافر جزیره شد

در کوچ به ناتینگهام انصاری فرد تنها نیست

رسانه های یونان در تاکید دوباره بر انتقال مهاجم ایرانی به ناتینگهام فارست مدعی شدند یکی دیگر از بازیکنان مازاد المپیاکوس نیز او را در این سفر همراهی خواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بعد از این که کریم انصاری فرد جایگاهی در افکار تاکتیکی پدرو مارتینز پرتغالی پیدا نکرد جدایی او از المپیاکوس قطعی شد اما این که ستاره ایرانی فصل آتی را در چه تیمی سپری خواهد کرد ابهامات زیادی را در پی داشت که در نهایت از باشگاه دسته اولی در انگلیس به عنوان مشتری اصلی این بازیکن نام برده شد.

 


در حالی که پیوستن انصاری فرد به ناتینگهام فارست هنوز به صورت صددرصد از سوی دو باشگاه تایید نشده است رسانه های یونانی با تاکید دوباره روی اخباری که طی چند روز گذشته پیرامون این بازیکن منتشر کردند این بار مدعی شدند گلزن ایرانی در کوچ به شهر ناتینگهام تنها نخواهد بود چون یکی از دوستان نزدیکش در المپیاکوس نیز در این انتقال او را همراهی خواهد کرد.


سایت SDNA امروز نوشت:« کریم انصاری فرد در کنار پاناگیوتیس تاکسیدیس ملی پوش یونانی المپیاکوس که در برنامه مارتینز جایی ندارد در کنار هم به عنوان دو خرید جدید ناتینگهام راهی این تیم انگلیسی خواهند شد تا فصل آتی را در چمپیون شیپ بگذرانند. این انتقال ها به صورت قرضی و یکساله انجام خواهد شد».

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.