حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551334/4 زمان: 12:51   1397/06/13 بازدید: 15,061

زاهدی: ما اهل تبانی با تراکتورسازی نیستیم

مدافع ماشین سازی مدعی است با نمایشی که مقابل تراکتورسازی به جا گذاشتند، شایعات تبانی مقابل این تیم را به خوبی پاک کردند.

به گزارش "ورزش سه"، مسیح زاهدی، مدافع ماشین سازی در خصوص دیدار مقابل تراکتورسازی و حضور رضا مهاجری به عنوان سرمربی این تیم گفت: تمرینات تیم چند روز تعطیل بود و سرمربی تیم هم عوض شده است و منتظریم آقای مهاجری کارش را شروع کند و بببینیم شرایط چطور پیش می‌رود. فکر می‌کنم انتخاب خوبی بود چرا که مهاجری قبلاً سابقه کار با فیروز کریمی را داشته و سبک مربیگری‌شان شبیه هم است و برای همین زمان زیادی نمی‌برد که تیم با تفکرات ایشان آشنا شود و همین یک پوئن مثبت است.


زاهدی درباره شایعات پیش از جدال مقابل تراکتورسازی گفت: بازی خیلی خوبی بود و با اینکه همه می‌گفتند تبانی می‌شود ولی ثابت کردیم اهل این صحبت‌ها نیستیم و با تمام وجود بازی کردیم. اگر بدشانس نبودیم می‌توانستیم نتیجه بهتری بگیریم و دو توپ هم به تیر دروازه زدیم. از طرفی شرایط تراکتورسازی با ما خیلی متفاوت است. آنها ستاره‌ای مثل مسعود شجاعی در ترکیب دارند که 3 جام جهانی دیده است ولی بازیکن تیم ما شاید دومین بار بود که مقابل چند هزار نفر تماشاگر بازی می‌کرد.


مدافع ماشین سازی درباره آینده این تیم و شرایط سختی که برای بقا پیش رو دارند گفت: آقای مهاجری کار سختی در پیش دارد چرا که در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفتیم و بازی‌های سخت‌مان هم هنوز مانده است و از هفته دهم به بعد شروع می‌شود. امیدوارم بازیکنانی که گفته می‌شود قرار است به تیم اضافه شوند، بیایند و اوضاع‌مان کمی بهتر شود و بتوانیم با چند نتیجه خوب از این وضعیت خلاص شویم.


وی درباره اینکه با حضور زنوزی در تراکتورسازی اکنون تمام توجهات به سمت این تیم رفته و شرایط برای ماشین سازی سخت شده گفت: تراکتورسازی تیم اول شهر تبریز است و تیم ریشه‌ای و پرطرفدار است و طبیعی است توجهش بیشتر به آن سمت باشد ولی ما هم انتظار داریم تیم دوم شهر را فراموش نکنند. ایشان قبل از بازی به ما پرداختی داشتند و امیدوارم شرایط بهتر هم بشود.


زاهدی در پایان در مورد انتقال بازیکنان مازاد تراکتورسازی به ماشین‌سازی هم گفت: دو بازیکن از تراکتورسازی به تیم ما آمده و فکر می‌کنم برای خالی کردن لیست از آنجا نامشان حذف می‌شود و به اینجا می‌آیند. فکر می‌کنم بازیکنان خوبی باشند و بتوانند به ما کمک کنند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.