حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551390/29 زمان: 16:10   1397/06/13 بازدید: 40,486

خریدهایی برای پر کردن نیمکت

مورد عجیب خریدهای جدید رئال، بارسا و اتلتیکو!

رئال، بارسا و اتلتیکو به سان هر تابستان خریدهایی جدید برای تقویت خود انجام دادند اما به نظر می رسد که هیچکدام شان در سطح بازیکنان فیکس نیستند.

به گزارش "ورزش سه"، سه غول فوتبال اسپانیا فعالیتی به نسبت خوب در فصل نقل و انتقالات داشتند. 

بارسلونا اقدام به خرید 4 بازیکن جدید کرد. ویدال، آرتور ملو، لانگله و مالکوم به بارسلونا پیوستند اما هنوز هیچکدام آنها نتوانسته اند به ترکیب ثابت برسند.

 

 

 

 

 

والورده با سیستم 3-3-4 بارسا را به میدان فرستاده و درچهار بازی گذشته از خریدهای جدید خود در ترکیب اصلی استفاده نکرده است. به نسبت فصل گذشته، تنها دمبله بوده که راهی ترکیب ثابت شده و با حضورش سیستم بارسا را از 2-4-4 به 3-3-4 تغییر داده است.

ویدال 38 دقیقه، لانگله 25 دقیقه، آرتور 28 دقیقه و مالکوم نیز 6 دقیقه به میدان رفته است.

 

 

 

 

 

در رئال مادرید نیز اوضاع به همین منوال است. از خریدهای جدید رئال، فقط کورتوا بوده که 90 دقیقه به میدان رفته است. وینیسیوس که به تیم دوم تبعید شده، اودریوسولا به دلیل مصدومیت هنوز به فرم مناسب خود نرسیده و ماریانو هم که به تازگی جذب شده، بازی برابر لگانس را از روی نیمکت تماشا کرد.

 

 

 

 

 

و اما اتلتیکو؛ در شکست اخیر این تیم برابر سلتا، سیمئونه از هیچکدام از خریدهای جدیدش استفاده نکرد. حتی در غیاب خوان فران، او به جای استفاده از آریاس(دفاع راست کلمبیایی) که بهترین مدافع فصل گذشته فوتبال هلند بود، ترجیح داد از ساویچ استفاده کند. لمار، رودریگو، کالینیچ، مارتینس و آدان هم روی نیمکت حاضر بودند.

تا به اینجا آدان فرصت بازی پیدا نکرده، آریاس 22 دقیقه، رودریگو 90 دقیقه، لمار 187 دقیقه، مارتینس 32 دقیقه و کالینیچ نیز 34 دقیقه در میدان حاضر بوده است.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.