حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1551427/13 زمان: 18:00   1397/06/13 بازدید: 6,734

طبق اعلام AFC ؛

پایان فرصت تسویه بدهی باشگاه‌ها

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال اعلام کرد باشگاه‌ها باید تا نهم شهریورماه برای رفع بدهی‌ها اقدام و مدارک‌شان را آماده می‌کردند.

به گزارش "ورزش سه"، سهیل مهدی در این باره عنوان کرد: همانطور که می‌دانید مهلت ارسال مدارک باشگاه‌های برای صدور مجوز حرفه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا تنها تا نهم شهریورماه بوده اما ما به دلیل آنکه تیم‌های استقلال و پرسپولیس برای تکمیل مدارک به زمان بیشتری نیاز داشتند، تلاش کردیم تا زمان ارسال مدارک را برای این ۲ باشگاه افزایش دهیم.

 

او ادامه داد: ما به تمام تعهداتمان نسبت به دستور کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر ارسال مدارک پایبند هستیم و به همین دلیل تمام مدارک باشگاه‌ها در ارتباط با نداشتن بدهی و اثبات مدارک باید تا پیش از ۹ شهریور ماه آماده شده باشد و گفتنی است تمام مدارک مربوط به تاریخ پس از زمان تعیین شده از سوی AFC  قابل قبول نیست.

 

رئیس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال تاکید کرد: باشگاه‌ها باید در این فرصت کسب شده که کنفدراسیون فوتبال آسیا به ما داده است، کارهایی از جمله ترجمه، دسته‌بندی و ارسال مدارک را انجام دهند و دیگر تنظیم و تهیه و صدور اسناد جایز برای هیچ باشگاهی جایز نیست.

 

او در ارتباط با تمدید احتمالی زمان ارسال مدارک مجوز حرفه‌ای باشگاه ها ادامه داد: بعید می‌دانم زمان ارسال مدارک از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا تمدید شود و در صورتی که این امر صورت پذیرد، تنها باشگاه‌ها مجاز به ارسال مدارک هستند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.