حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1553482/47 زمان: 13:45   1397/06/22 بازدید: 16,047

نمره 20 برای هواداران نساجی در ورزشگاه آزادی

مازندرانی هایی که شب گذشته در ورزشگاه آزادی حضور داشتند، با رفتارشان محبوبیت بی نظیری در بین فوتبال دوستان ایرانی کسب کرده اند.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی دو دهه را در لیگ یک و دو سپری کرد اما هواداران این تیم نساجی را تنها نگذاشتند و سرانجام ثمره صبر خود را با صعود به لیگ برتر گرفتند. نساج ها که همواره شهید وطنی را از تماشاگر مملو می کردند، این بار فرصت داشتند تا شور و علاقه خود را در سرتاسر ورزشگاه های ایران نشان دهند و در هفته ششم این فرصت پیش آمد که در بزرگ ترین ورزشگاه ایران، حضور یابند.

 

از صبح روز گذشته، مازنی ها با خودروهای شخصی و اتوبوس ها و... به سمت تهران حرکت کردند و از ساعت ها قبل به ورزشگاه آزادی رسیدند. حضور ده هزار نفری در بازی با پرسپولیس، حرکت بسیار بزرگی بود که هواداران نساجی رقم زدند اما اتفاق مهم تر در پیش بود.

 

پیش از مسابقه هواداران نساجی که حضور پرتعدادتری نسبت به پرسپولیسی ها داشتند، هرگز با طعنه به استقبال سرد هواداران پرسپولیس واکنش نشان ندادند و تنها تیم خودشان را تشویق کردند. با آغاز بازی، تشویق ها شدت بیشتری یافت و در اتفاقی جالب، آن ها پاسخ شعارهای پرسپولیسی ها را هم می دادند! قرمزهای تهران وقتی می خواستند علیه تیم رقیب شعار معروف را سر دهند، هواداران نساجی نیز با آن ها همکاری کردند که حتی تعجب پرسپولیسی ها را نیز به همراه داشت!

 

 

در دقیقه 24 و 33 شعارهای هماهنگ رنگ و بوی دوست داشتنی تری به خود گرفت و تماشاگران دو تیم، مرحوم هادی نوروزی و مهرداد اولادی را تشویق کردند. پس از آن، تنش ها و جنجال های درون زمین هرگز به سکوهای نساجی نرسید و آن ها هیچ شعار هنجار شکنانه ای علیه تیم میزبان سر ندادند.

 

نساجی به پرسپولیس باخت اما هوادارانی که عاشفانه به ورزشگاه آزادی آمده بودند، نمره قبولی که هیچ نمره 20 گرفتند و حالا انتظار فوتبال دوستان ایرانی از پرشورهای مازنی این است که همین رفتار نیکو و پسندیده را ادامه دهند و به الگویی برای دیگر هواداران فوتبال در ایران تبدیل شوند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.