حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1554737/31 زمان: 12:53   1397/06/27 بازدید: 9,367

تشبیه عجیب پوچتینو برای چمپیونزلیگ

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تاتنهام در توضیح رقابت های اروپایی از مثال عجیبی استفاده کرد.

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان پوچتینو امشب به مصاف اینترمیلان خواهند رفت و اولین بازی فصلشان در چمپیونزلیگ را برگزار خواهند کرد. آنها در این دیدار از همراهی چندین بازیکن اصلی خود محروم هستند که از جمله آنها می‌توان به هوگو لوریس و دله الی اشاره کرد. همچنین تریپیه و آلدروایرلد نیز به دلایل فنی خط خورده اند. اما پوچتینو در کنفرانس خبری پیش از بازی، برای توضیح اینکه تجربه در رقابت های اروپایی اهمیتی ندارد، از مثال جالبی استفاده کرد.

 

 

 

او گفت:" تجربه در رقابت های اروپایی، مثل یک گاو است که در یک زمان مشخص، عبور قطاری را تماشا می‌کند. اگر از گاو بپرسید « قطار چه زمانی می‌رسد»، هیچگاه پاسخ درستی دریافت نخواهید کرد. در فوتبال، اوضاع همین است. تجربه وجود دارد ولی عطش، انگیزه، شرایط و دیگر چیزها مهم تر از تجربه هستند. خیلی چیزها در فوتبال مهم هستند.

 

ما عادت کرده ایم که بگوییم تجربه در فصل آینده به کار تو خواهد آمد. بله البته، اگر عطش موفقیت، انگیزه مشابه و جنگندگی را در تیمتان داشته باشید، تجربه هم شما را کمک خواهد کرد. خیلی چیزها باید شبیه به هم باشند، اینطور نیست که با تجربه بتوان در بازی ها به پیروزی دست پیدا کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.