کد خبر: 1555382/44 زمان: 20:31   1397/06/30 بازدید: 22,734

شاگردان کولاکوویچ در رده دوم ماندند

شکست کانادا برابر آمریکا به سود ایران

تیم ملی والیبال آمریکا توانست در اولین بازی خود در دور دوم از سد کانادا عبور کند.

به گزارش "ورزش سه"، دور دوم مسابقات والیبال قهرمانی جهان از امروز آغاز شده که در رقابت های گروه G آمریکا و کانادا از ساعت 18:30 به وقت تهران به مصاف هم رفتند.


آمریکایی که در دور نخست با 5 برد و 13 امتیاز صدرنشین شدند، امروز برابر شاگردان استفان آنتیگا قرار گرفتند و برای حفظ صدرنشینی نیاز به پیروزی داشتند.


جدال 2 تیم همگروه ایران با نتیجه 3 بر یک به سود آمریکا به پایان رسید تا شاگردان جان اسپرو جایگاه خود را در صدر جدول با 6 برد و 16 امتیاز تثبیت کنند.


آمریکایی ها ست های اول و دوم را با نتایج 25 بر 17 و 25 بر 14 به سود خود به پایان بردند؛ اما کانادا در ست سوم به خودش آمد و 25 بر 21 به برتری رسید. با این حال شاگردان اسپرو ست چهارم را نیز با نتیجه 25 بر 17 به سود خود رقم زدند تا برنده این مسابقه لقب بگیرند.

 

 

بدین ترتیب شاگردان کولاکوویچ با 11 امتیاز و 4 برد قبل از بازی امشب با بلغارستان در رده دوم گروه باقی ماندند. شاید این پیروزی آمریکا به سود ایران شد چون بلندقامتان ایرانی می توانند با شکست بلغارستان به نوعی مقام دومی خود در این گروه را تا حدودی قطعی کنند و از بلغارستان و کانادا با 9 امتیاز فاصله می گیرند.


اگر ایران امروز و فردا بلغارستان و کانادا را شکست دهد، روز آخر احتمالا برای صدرنشینی با آمریکا مسابقه خواهد داد.


تیم ملی ایران امشب از ساعت 22:10 در جدالی حساس باید به مصاف بلغارستان میزبان برود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.