حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556489/49 زمان: 15:40   1397/07/03 بازدید: 15,443

خذیراوی: تفکرات شفر، استقلال را برنده دربی می کند

بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال می گوید به آینده این تیم و نتیجه گیری آبی پوشان امیدوار است.

به گزارش "ورزش سه"، مجاهد خذیروای ملی پوش سابق استقلال با تاکید بر اینکه بازی دربی با دیگر دیدارها تفاوت آشکار دارد ، گفت : دربی یک" بازی خاص" و " بازی لحظه هاست " واستقلالی ها در این شرایط حساس باید یارویاور تیم باشند و درسایه همدلی بتوانند راه را برای موفقیت این تیم هموار کنند .


وی در ادامه اضافه کرد : تجربه ثابت کرده تیمی می تواند در دربی سربلند بیرون بیاید که قدر فرصت های آرمانی را بداند و طبعا اگر استقلال بتواند از فرصت ها بنحو شایسته استفاده کند ، برنده این دیدار خواهد بود. اعتقاد راسخ دارم که باید بازیهای گذشته را فراموش کرد و کمک کنیم تا استقلال بتواند برای بازی دربی با خودباوری و انرژی بیشتر به میدان بیاید.


وی با اشاره به اینکه نقش خط میانی استقلال در بازی حساس پنجشنبه حیاتی است ، افزود: خط میانی استقلال در دربی وظایف مهمی بردوش دارد و هافبک ها نقش تعیین کننده ای دارند. طارق همام روز به روز روند بهتری به خود می گیرد و فرشید اسماعیلی نیز بازیکنی است که می تواند عصای دست استقلال باشد. ضمن اینکه مردان خط حمله باید هوشیارتر باشند و حواسشان را شش دانگ جمع کنند تا از موقعیت ها به نحو شایسته استفاده نمایند.


خذیروای که با سایت رسمی باشگاه استقلال صحبت می کرد در پایان تصریح کرد : تفکرات شفر ازیک سو وخود باوری نفرات تیم از سویی دیگر می تواند برگ برنده باشد . در مجموع من به موفقیت استقلال در این دیدار امیدار هستم و آرزو می کنم که بتوانیم با اعتماد بنفس بالا وارائه یک بازی حساب شده ، سه امتیاز دربی را کسب کنیم .

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.