حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556522/41 زمان: 18:00   1397/07/03 بازدید: 6,124

محمودزاده: منتظر رای کمیته انضباطی هستیم؛

سقوط سیاه‌جامگان به دسته سوم در انتظار یک رای

فریبرز محمودزاده می گوید که اعلام سه بر صفر شدن دیدار سیاه جامگان برابر ملوان و سقوط این تیم به دسته سوم از حیطه اختیارات سازمان لیگ خارج است.

به گزارش "ورزش سه"، در هفته پنجم لیگ یک بازی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد مقابل ملوان با وجود حضور تیم مشهدی در میدان، لغو شد چون از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال، مجوز بازی برای بازیکنان تیم مشهدی صادر نشد. فریبرز محمودزاده، مسئول برگزاری مسابقات لیگ یک دراین باره به "ورزش سه"می گوید: روز یکشنبه ساعت 15:30 شخصا گزارش بازی (ملوان بندرانزلی برابر سیاه جامگان) را تحویل آقای حسن زاده و کمیته انضباطی دادم. طبق قوانین آقای حسن زاده نمی تواند بلافاصله رای بدهد. با توجه به این که باشگاه سیاه جامگان باید برای کسب مجوز بازی اقدام می کرد، اگر رای کمیته انضباطی دال بر عدم حضور سیاه جامگان در دیدار برابر ملوان باشد، این تیم به لیگ دسته سوم سقوط می‌کند؛ چون دومین باخت انضباطی ۳ بر صفر این تیم خواهد بود ولی تا زمانی که کمیته انضباطی رای ندهد نمی‌توانیم درباره این مساله نظر بدهیم.

 

محمودزاده ادامه داد: طبق قوانین جدید آیین نامه انضباطی، رئیس کمیته انضباطی یک ابلاغیه برای باشگاه سیاخ جامگان فرستاده است که درباره این مساله از خودشان دفاع کنند. ارائه دفاعیه هم باید تا ۴۸ ساعت پس از صدور رای باشد. در این زمان اگر دفاعیه ارائه شد که بررسی می‌شود ولی اگر دفاعیه‌ای ارائه نشد، کمیته انضباطی با جمع‌بندی پرونده در این مورد رای خواهد داد.

 

محمودزاده در مورد تفاوت دو بازی سیاه جامگان برابر کارون اروند که با نظر سازمان لیگ سه بر صفر اعلام شد و این دیدار برابر ملوان که اجازه بازی صادر نشد، توضیح داد: تفاوت این بازی با بازی قبلی این است که در بازی با اروند کارون سیاه جامگان در زمین مسابقه حاضر نشد و این جزء اختیارات سازمان لیگ است که در چنین شرایطی با توجه به قانون بازی را سه بر صفر اعلام کند اما در بازی روز یکشنبه عوامل برگزاری بازی بودند؛ در این بازی چون سیاه جامگان نتوانست مجوز از کمیته تعیین وضعیت بگیرد، نتوانست مجوز ارائه بدهد ولی چون تیم حضور داشت از حیطه اختیارات ما خارج است و نمی توانیم اظهارنظری داشته باشیم و تازمانی که رای ندهد نمی توانیم سیاه جامگان را کنار بگذاریم.


وی در مورد بازی بعدی سیاه جامگان هم گفت: اگر تا روز بازی هم رای داده نشود، عوامل برگزاری بازی سیاه جامگان به محل برگزاری بازی می روند تا سیاه جامگان بتواند مشکلش را حل کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.