حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1556649/34 زمان: 11:42   1397/07/04 بازدید: 7,552

پایان یک سریال تلخ

کرانچار با کی روش تمرین می گذارد

تیم امید دهه های متمادی است که از صعود به المپیک باز می ماند و یکی از دلایل اصلی هم حضور نصف و نیمه بازیکنان باشگاهی در تمرین امید است. به این خاطر که همزمان با اردوی امید بازی های باشگاهی هم در جریان است.

به گزارش "ورزش سه"، همیشه در سال های اخیر بر سر حضور بازیکنان باشگاهی در تمرین امید دعوا بوده و در این دعوا حق با هر دو بوده . هم تیم امید و هم تیم های باشگاهی. تیم امید به هر صورت یک تیم ملی است و بازیکن باید خود را ملزم به حضور در تمرینات بدانند اما از سویی باشگاه ها هم می گویند در همه جای دنیا بازیکنان ملی پوش در باشگاه ها تمرین می کنند و آماده می شوند و تنها برای بازی آنهم در روزهای فیفا از اردوی باشگاهی خارج خواهند شد. به واقع حرف تیم های باشگاهی این است که تیم امید هم باید آنها را درک کند و بداند تیم باشگاهی اگر در لیگ نتیجه نگیرد با چالش تغییر مواجه خواهد شد.


کرانچار یک بار برای همیشه می خواهد به این دعوا پایان دهد. بعد از حدف تیم امید از بازی های آسیایی که با شکست تلخ برابر میانمار و مصلحت اندیشی در برابر کره همراه بود از این پس قرار است کرانچار تیم امید را فقط در روزهای فیفا تمرین بدهد. در عوض به جای برپایی تمرین در کمپ تیم های ملی شخصا در تمرینات تیم های باشگاهی حاضر شود و عملکرد ملی پوشان را زیر نظر می گیرد.


بر همین اساس کرانچار در ماه های آینده تمرینات خود را همزمان با تمرینات تیم ملی یا تیم کارلوس کی روش برگزار می کند. به عبارت ساده تر از این پس اردوهای تیم امید در روزهای فیفا خواهد بود.

 


در روزهای آینده و با تعطیل شدن لیگ برتر به بهانه بازی تیم ملی با بولیوی تیم امید هم تمرینات خود را در تهران آغاز می کند. این مرحله از تمرینات در دو بخش برگزار می شود. ابتدا کرانچار نفرات کمتر دیده شده از باشگاه ها را دعوت می کند و در بخش دوم تیم با نفرات اصلی اردو خواهد داشت و قرار است تیم امید در روزهایی که در پیش است یکی دو بازی دوستانه هم انجام بدهد. دراین راستا مذاکرات متعددی با تیم های خارجی شده است اما هنوز مسابقه ای فیکس نشده است.


20 و 24 مهر ماه روزهای فیفا هستند. تیم کارلوس کی روش فعلا 24 مهر ماه بازی با بولیوی را قطعی کرده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.