حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1559869/4 زمان: 12:19   1397/07/17 بازدید: 54,355

جنجال در رختکن پرسپولیس با درگیری جوانان

تمرین روز گذشته پرسپولیس با جنجال سازی دو بازیکن جوان این تیم همراه بود و باید دید برانکو چه تصمیمی در این رابطه خواهد گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین روز یکشنبه پرسپولیس با غیبت انبوه بازیکنان ملی پوش و مصدوم در شرایطی به پایان رسید که رختکن این تیم شاهد درگیری دو بازیکن جوان بود.


حسین ماهینی به دلیل مصدومیت، احمد نوراللهی، علیرضا بیرانوند و بشار رسن به دلیل حضور در اردوی تیم ملی ایران و عراق، گادوین منشا با توجه به تولد فرزندش و البته شایان مصلح با توجه به حواشی اخیر و احضار به مراجع ذیصلاح جزو غایبان تمرینات پرسپولیس در روز یکشنبه محسوب می‌شدند و این در حالی بود که پایان تمرین این تیم چندان خوشایند نبود.


تمرین بخش پایانی همانند همیشه اختصاص به فوتبال درون تیمی داشت و در این میان درگیری لفظی شدیدی میان ابوالفضل درویش وند، گلر سوم این تیم و سعید کریمی، مهاجم تازه به خدمت گرفته این تیم از تیم جوانان ایران که به تازگی به تیم امید دعوت شده، شکل گرفت. این درگیری لفظی به رختکن تیم نیز کشیده می‌شود و با اوج گیری آن کار به درگیری فیزیکی نیز کشیده شد تا در نهایت با وساطت و میانجیگری دیگر بازیکنان قائله خاتمه یابد.


بازیکنان بزرگتر تیم که به شدت نسبت به رفتار بازیکنان جوان  و بی توجهی به درخواست آنها برای پایان دادن به این بحث شاکی هستند این موضوع را به اطلاع سرپرست تیم رسانده‌اند و باید دید چه سرنوشتی در انتظار این دو بازیکن خواهد بود.


درویش وند و کریمی با دعوت به اردوی تیم امید ایران از امروز تمرین این تیم را ترک خواهند کرد و در بازگشت احتمالا باید در کمیته انضباطی باشگاه حضور یابند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.