حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1561216/47 زمان: 11:18   1397/07/23 بازدید: 27,687

دو ستاره‌ای که قاب رونالدویی را خراب کردند؛

اخراج قلی زاده از قاب پیروزی (عکس)

در تمرین روز گذشته و در شرایطی که تیم پیروز در بازی درون تیمی می خواست عکس یادگاری بگیرد، علی قلی زاده و سردار آزمون خود را به جمع برنده ها رساندند که این موضوع با واکنش ترابی همراه شد.

به گزارش "ورزش سه"، در اردوی تیم ملی شادابی و نشاط خاصی وجود دارد و شاگردان کارلوس کی روش در کنار تلاش مضاعف برای جلب نظر کادرفنی، با هم تیمی ها هم به شوخی و خنده می پردازند و همین موضوع صمیمیت در تیم ملی را به حداکثر رسانده است. البته در مجموع در دوران حضور کارلوس کی روش، بازیکنان همواه با هم رابطه گرمی داشته اند و اگر یکی دو مورد خاص را کنار بگذاریم، کمتر پیش آمده که درگیری و تنش بین بازیکنان وجود داشته باشد.

 

در تمرین دیروز کادرفنی تیم، بازیکنان را به 2 گروه تقسیم کرد. در یک تیم بازیکنانی نظیر احمد نوراللهی، کریم انصاری فرد، اشکان دژاگه، مهدی طارمی، مسعود شجاعی، امیر عابدزاده و مهدی ترابی حضور داشتند و در تیم دیگر ستاره هایی چون علی قلی زاده و سردار آزمون. پایان بازی با برتری یاران دژاگه و شجاعی همراه بود که این برد کری خوانی های زیادی را از سوی بازیکنان آن تیم علیه حریف تمرینی شان به همراه داشت.

 

آن ها پس از شادی و کری خوانی، دور هم جمع شدند با گرفتن عکس یادگاری این پیروزی را در تاریخ ثبت کنند که در همین لحظه، دو بازیکن از تیم مقابل به عکس تیمی برنده ها یورش بردند و تلاش کردند خود را در قاب پیروزی جای دهند. علی قلی زاده و سردار آزمون، دو لژیونر فوتبال ایران کنار عابدزاده و ترابی قرار گرفتند و خواستند تاریخ را تغییر داده و خود را در بین بازیکنان تیم پیروز جای دهند که این تلاش ها واکنش مهدی ترابی را به دنبال داشت.

 

 

ترابی هم تیمی سابق علی قلی زاده را این چنین هل داد و از عکس تیم برنده بیرون انداخت و اجازه نداد در عکس تیمی جای بگیرد. این واکنش تند که آمیخته به شوخی هم بود، باعث خنده دیگر ملی پوشان شد و در ادامه، بار دیگر ترابی و قلی زاده در این باره بحث هایی انجام دادند.

 

 

در همین حین که ترابی و قلی زاده تکاپوی این چنینی داشتند، بازیکنانی نظیر امیر عابدزاده هم با ژست هایی خاص در این عکس تیمی خود نمایی می کردند و تلاش داشتند حضور متفاوتی در این قاب داشته باشند.

 

 

مهدی ترابی و علی قلی زاده فصل گذشته در ترکیب تیم سایپا درخشش قابل توجهی داشتند که این موضوع باعث شد همراه با تیم ملی به جام جهانی هم بروند. حضور درخشان آن ها در ترکیب نارنجی پوشان تیم های مختلف را نیز در قامت یک مشتری به سمت شان برد و سبب شد تا سایپا دو ستاره اصلی تیمش را از دست بدهد؛ حالا هم تیمی های سابق یکی در بلژیک حضور دارد و دیگری آخرین روزهای حضور قرضی اش در سایپا را سپری می کند.

 

 

این دو که رابطه بسیار گرم و صمیمی با هم دارند، امیدوارند در جام ملت های 2019 بازی کنند و در شرایطی که سن و سال بسیار پایینی دارند، حضور در یک تورنمنت معتبر ملی دیگر را هم به رزومه خود بیافزایند.

 

عکس: امیرحسین خیرخواه

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.