حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1561977/50 زمان: 11:39   1397/07/26 بازدید: 9,824

حمایت غیرمنتظره‌ی ابراهیموویچ از آقای خاص

زلاتان: مورینیو مثل من ترور شخصیت می‌شود

زلاتان ابراهیموویچ از ژوزه مورینیو خواست در مقابل انتقادهایی که شخصیت او را هدف گرفته‌اند بایستد و گفت او و مورینیو هر دو قربانی انتقادهای شخصی هستند. 

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سابق منچستریونایتد در اولین فصل حضور در این باشگاه یعنی فصل 2016-2017 به مورینیو کمک کرده بود در جام EFL و لیگ اروپا به قهرمانی برسد. زلاتان که آن فصل به عنوان بازیکن آزاد به یونایتد ملحق شده بود در یک فصل 28 گل برای تیم مورینیو به ثمر رساند و یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان یونایتد بود. 

 

ولی مورینیو بعد از آن فصل تا امروز دیگر نتوانسته جامی فتح کند. زلاتان هم سال بعد دچار مصدومیت شد و بعد از ورود روملو لوکاکو به یونایتد این تیم را ترک کرد تا به لس‌آنجلس گلکسی آمریکا بپیوندد. 

 

مورینیو که امسال سومین فصل خود در یونایتد را سپری می‌کند بدترین شروع تاریخ این تیم در لیگ برتر را رقم زده و به دلیل رابطه‌ی پرتنشی که با پل پوگبا دارد هدف شدیدترین انتقادها قرار گرفته. مورینیو ادعا کرده قربانی یک کمپین ترور شخصیت شده اما باشگاه منچستر یونایتد می‌گوید مورینیو مورد حمایت مسئولین ارشد باشگاه است. 

 

 

ابراهیموویچ در گفتگو با اسکای اسپرتز در این باره گفت:" همه در حال انتقاد از مورینیو هستند و این انتقادها به نظر من به خاطر نتایج او نیست. این انتقادها به خاطر شخصیت مورینیو است، به خاطر هویت شخصی او. من هم خودم را از این لحاظ شبیه مورینیو می‌بینم. ما هر دو اعتماد به نفس بالایی داریم و به یک سری اصول باور داریم و بعضی حرفها را می‌زنیم که نباید زد. خلاصه اینکه ما راه خودمان را می‌رویم". 

 

زلاتان ضمن حمایت از مورینیو گفت:" آنها می‌خواهند ما را آنطور که دوست دارند تغییر دهند ولی ما اهل تغییر کردن به خواست کسی نیستیم. من شخصاً معتقدم بعضی از نقدهایی که به من می‌شود جنبه‌ی شخصی دارد، بعضی نقدها اغراق شده است و بعضی از انتقادها مشخصاً از روی حسادت ابراز می‌شود. ولی همه‌ی اینها بخشی از یک چرخه است، چرخه‌ی ترور شخصیت". 

 

زلاتان در ادامه‌ی گفت و گوی خود با اسکای اسپرتز گفت:" مورینیو باید خودش باشد، در مقابل فشارها بایستد و از مورینیو بودن دست برندارد. او باید از شخصیتش دفاع کند. او به این جایگاه رسیده چون هیمشه خودش بوده و حاضر نشده به خواست این و آن، هویت و شخصیتش را تغییر دهد. من هم از این نظر دقیقاً مثل او هستم. من هم به خاطر خوشایند هیچکس خودم را عوض نمی‌کنم. همه‌ی کسانی که فکر می‌کنند خودشان بی‌نقص هستند و فقط انتقاد از این و آن را بلدند، بزرگترین مشکلات فوتبال خودشان هستند".

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.