کد خبر: 0m9K زمان: 17:46 1397/07/27   بازدید: 31418

بازگشت پرفروغ گلر ملی پوش به آغوش آبی ها

سیو سیدحسین ضامن برد استقلال

بعد از 17 بازی نیمکت نشینی به ترکیب استقلال بازگشت تا با سوپرسیو آخرین ثانیه های وقت تلف شده سه امتیاز ارزشمند به طرفداران تقدیم کند.

به گزارش "ورزش سه"، سیدحسین حسینی دروازه بان ملی پوش و رکوردشکن تاریخ رقابت های لیگ برتر برای اولین بار در لیگ هجدهم در ترکیب استقلال به میدان رفت تا با درخشش دوباره زمینه ساز بردی شیرین در خارج از خانه مقابل سایپا در هفته نهم شود.


گلر شیرازی در بازگشت از اردوی تیم ملی با انتشار پستی با این مضمون که افتخار می کند جزئی از تیم بزرگ استقلال است عملا به آغوش این تیم برگشت تا امروز وینفرد شفر بعد از تمام حواشی که پیرامون این دروازه بان ملی پوش در هفته های پیش رقم خورده بود فرصتی دوباره در اختیار گلر جوان و آینده دار فوتبال ایران قرار دهد.


فرصتی که سیدحسین نهایت بهره را برد تا بار دیگر نشان بدهد لیاقت اعتماد بیشتر را دارد. اوضاع برای این گلر ملی پوش با گل زودهنگام میزبان که بعد از دریبل تمام مدافعان استقلال در موقعیتی تک به تک به ثمررسید، چندان خوب شروع نشد اما رفته رفته آبی ها سوار بر بازی شدند و در نهایت نیمه دوم به آن چه می خواستند رسیدند تا این که در آخرین ثانیه های وقت تلف شده ضربه ایستگاهی نصیب شاگردان دایی شد که می رفت بازی را به تساوی بکشد چون مثل بیشتر دقایق بازی مدافعان استقلال در ارسال ها از زدن ضربات سر باز مانده بودند.

 

 


ارسال آرش رضاوند با ضربه سر ساموئل سارفو مدافع غنایی می رفت به گل تساوی تبدیل شود که سیدحسین یک بار دیگر ارزش های خود را به رخ کشید تا با سوپرسیو دیدنی مانع باز شدن دروازه اش برای دومین بار شود. صحنه ای که پاداش آن سه امتیاز ارزشمند برای استقلال و وینفرد شفر بود که به خاطر محرومیت از روی سکوها شاهد این سیو ارزشمند بود.


با این عملکرد آن هم در اولین بازی رسمی فصل جدید یک بار دیگر این موضوع ثابت شد سیدحسین حسینی دروازه بانی نیست که نزدیک به 17 بازی متوالی روی نیمکت بنشیند. گلر ملی پوش که یکی از شانس های مسلم سفر به جام ملت های 2019 محسوب می شود مسلما با این نمایش همچنان انتخاب اول سرمربی آلمانی خواهد بود تا رقابت او با رحمتی در روزها و هفته های آتی جذابیت های زیادی در اردوی استقلال در پی داشته باشد.

 

عکس: امیرحسین خیرخواه