حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562335/48 زمان: 20:29   1397/07/27 بازدید: 24,037

امیری: باد بر روی شهباززاده خطا کرد

واکنش تند مدیرعامل نساجی به داور بازی با سپاهان

مدیرعامل تیم نساجی مازندران با ابراز ناراحتی از داوری بازی با سپاهان گفت: دو پنالتی ما مقابل سپاهان گرفته نشد و بازنده شدیم.

به گزارش "ورزش سه"، علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بعد از بازی این تیم در خانه سپاهان گفت: می خواهم به نکونام و اعضای کادر فنی و بازیکنان خسته نباشید بگویم. یک بار دیگر نشان دادیم چقدر تیم خوب و منظمی هستیم. سپاهان بازیکنان زیادی در اختیار دارد ولی ما مرد و مردانه مقابل آن‌ها ایستادیم و حتی می توانستیم برنده بازی باشیم. به همه خسته نباشید می گویم، مخصوصا به داور مسابقه. ما می توانستیم دست پر از اصفهان خارج شویم به شرط آنکه «باد» روی سجاد شهباززاده خطا نمی کرد.


علی امیری در ادامه گفت: دو پنالتی کاملا مشکوک ما روی آشوری و نظری اعلام نمی شود، آنوقت داور در دقیقه 96 در صحنه ای که به هیچ وجه خطایی صورت نگرفت، پنالتی گرفت. آقای ناظمی! امیدوارم امشب بتوانی راحت بخوابی. نمی گویم اشتباه او عمدی بود. قطعا این اشتباه سهوی بوده ولی چرا نساجی باید مدام قربانی اشتباهات شود؟ از مسئولان کمیته داوران می خواهیم صدای نساجی و هزاران هوادارش را بشنوند. هوادار نساجی چه گناهی دارد؟ نساجی چه گناهی کرده که باید اینگونه مورد بی مهری قرار گیرد؟ در فصل جاری چند امتیاز را از دست داده ایم؟ خدارا شکر خود مسئولان کمیته داوران هم چندین و چند بار اشتباهات علیه نساجی را پذیرفتند. دیگر جواب هواداران را چه بدهیم؟ طاقت مان تمام شده است. دیگر باد هم به بازیکن حریف می خورد، داور پنالتی می گیرد. من از کارشناسان داوری که حق را می گویند تشکر می کنم. اکثر کارشناسان داوری گفتند آقای ناظمی روی نتیجه بازی اثرگذار بود.


مدیرعامل نساجی که خیلی ناراحت به نظر می‌رسید، ادامه داد: باشگاه ما خصوصی است. اگر قرار است ما را در همه بازی ها بازنده کنند، دیگر چه کاری است؟ بگویند ما هزینه نکنیم و برویم. به خدا این پول ها را به سختی به دست می آوریم. آنوقت باید این شکلی با نساجی و هوادارانش برخورد کنند. هوادار نساجی هم طاقتش بریده. بعد از بازی بالای 20،30 تماس داشتم. هواداران می گویند ما چه گناهی کرده ایم که باید اینگونه قربانی شویم؟ آقای تاج از شما خواهش می کنیم به عنوان متولی فوتبال ایران صدایمان را بشنوید و به دادمان برسید.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.