حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562640/42 زمان: 21:22   1397/07/28 بازدید: 14,237

یوونتوس 1 - 1 جنوا؛ بالاخره توقف در گام نهم

یوونتوس در دیداری مهیج در خانه برابر جنوا 1-1 متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه بیانکونری در اوایل بازی با گل رونالدو از جنوا پیش افتاده بود، اما دروازه آنها در نیمه دوم باز شد تا بالاخره بعد از 8 هفته پیروزی تیم آلگری در سری آ امتیاز از دست بدهد.
 

یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و بعد از چند حمله نصفه و نیمه، در دقیقه 14 فرصت بسیار خوبی برای زدن گل اول داشت اما ضربه سر رونالدو روی ارسال کانسلو به دیرک دروازه برخورد کرد.

 

اما در دقیقه 18 یوونتوس به گل رسید. روی ارسال کانسلو و ناهماهنگی مدافع جنوا، رونالدو مقابل دروازه صاحب فرصت شده و با یک ضربه دقیق زننده گل اول لقب گرفت.

 

 

 

در دقیقه 25 این بار رونالدو با یک ضربه محکم دروازه جنوا را تهدید کرد اما رادو با عکس العملی دیدنی مانع باز شدن دروازه شد.

 

در ادامه جنوا کمی از زیر فشار یوونتوس خارج شد و می توانست با ضربه کوامه از پشت محوطه به گل برسد اما شوت راهی به دروازه نیافت تا در نهایت 45 دقیقه اول با برتری 0-1 یوونتوس به پایان برسد.

 

اما جنوا نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقیقه 52 بهترین فرصت را برای گلزنی به دست آورد اما ضربه پیاتک از پشت محوطه با عکس العمل دیدنی شزنی همراه بود.

 

 

دقایقی بعد و با ارسال بتسا، پیاتک با یک ضربه سر دروازه یوونتوس را تهدید کرد اما بدشانس بود که توپ او راهی به دروازه نیافت.

 

اما در دقیقه 68 جنوا به گل رسید. روی ارسال کوامه، بتسا موفق شد بدون مدافع یارگیر و به راحتی با ضربه سر دروازه شزنی را باز کند.

 

یوونتوس بلافاصله بعد از دریافت گل می توانست توسط رونالدو به گل برسد اما ضربه سر او راهی به دروازه نیافت. در دقیقه 77 پیانیچ با یک ضربه دیدنی دروازه جنوا را مورد هدف قرار داد اما بدشانس بود که توپ او تبدیل به گل نشد.

 

در اواخر بازی دیبالا پشت محوطه صاحب فرصت شد اما ضربه او با بی دقتی به بیرون رفت تا در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.