حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562915/30 زمان: 00:01   1397/07/30 بازدید: 21,384

رستگاری نرآتزوری در 90+2

اینتر 1-0 میلان: ایکاردی، ستاره ای برای پیروزی

اینتر در دیداری نه چندان جذاب و تماشایی موفق شد با نتیجه 1-0 میلان را شکست بدهد.

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تیم نمایش پایاپایی داشتند و موقعیت های زیادی روی دروازه ها ایجاد نشد اما در نهایت این شاگردان لوچانو اسپالتی بودند که با گل ثانیه های پایانی مائورو ایکاردی به پیروزی رسیدند.

اینتری ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی ابتکار عمل را در دست داشتند و در مقابل میلانی ها هم به دنبال استفاده از ضدحملات بودند اما موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه 12، اینتر روی اولین موقعیت جدی اش، توانست با ضربه ایکاردی به گل برسد اما داور به دلیل آفساید، این گل را نپذیرفت.

در ادامه بازی متعادل شد و میلانی ها هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما باز هم این اینتری ها بودند که صاحب موقعیت های بهتری می شدند. در دقیقه 22، روی یک ضربه کرنر، چیزی نمانده بود که استفان دی فرای دروازه میلان را باز کند اما واکنش خوب دوناروما، مانع از باز شدن دروازه روسونری شد.

در دقیقه 34، بار دیگر اینتری ها تا آستانه باز کردن دروازه میلان پیش رفتند اما این بار ضربه دی فرای به تیر دروازه حریف برخورد کرد و به زمین برگشت. حملات اینتر ادامه پیدا کرد و ایکاردی دو موقعیت خوب به دست آورد اما نتوانست از هیچ یک از آنها استفاده کند. در دقیقه 42، نوبت میلانی ها بود که روی یک ارسال، با ضربه موساچیو به گل برسند اما این گل هم به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

در دقایق پایانی نیمه اول، میلانی ها تلاش بیشتری برای رسیدن به گل انجام دادند اما در نهایت این نیمه با تساوی 0-0 به پایان رسید.

 

 

در نیمه دوم هم اینتری ها شروع بهتری داشتند و باز هم بازیکنان میلان به دنبال استفاده از ضدحملات بودند. در دقیقه 57، ضربه والی پولینانو می توانست به گل اول بازی تبدیل شد اما توپ از کنار دروازه میلان به بیرون رفت.

در ادامه از ضرباهنگ بازی کاسته شد و توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود و کمتر موقعیتی روی دروازه ها ایجاد می شد. در دقیقه 78، ایکاردی با یک ضربه برگردان دروازه میلان را تهدید کرد اما توپ باز هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

بازی در دقایق پایانی هم متعادل دنبال شد و به نظر می رسید که بازی با تساوی بدون گل به پایان خواهد رسید اما در دومین دقیقه از وقت های تلف شده بود که سرانجام اینتر توانست به گل برسد.

روی یک حرکت از سمت راست و ارسال ماتیاس وسینو، توپ در محوطه جریمه میلان به ایکاردی رسید و در حالی که دوناروما خروج بسیار بدی داشت، کاپیتان اینتر با یک ضربه سر، کار را تمام کرد.

 

 

تلاش میلانی ها برای رسیدن به گل تساوی در ثانیه های پایانی ثمر نداشت و بازی با برتری 1-0 اینتر به پایان رسید. اینتر با این پیروزی 19 امتیازی شد و پشت سر یوونتوس (25) و ناپولی (21)، در رتبه سوم جدول سری آ قرار گرفت. در مقابل، میلان با یک بازی کمتر، 12 امتیازی است و در رتبه دوازدهم جدول جای دارند. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.