حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1562923/30 زمان: 01:15   1397/07/30 بازدید: 16,177

گتوزو: باخت مان تقصیر دوناروما نیست

گنارو گتوزو، سرمربی میلان، تایید کرد که اینتر شایستگی بیشتری برای پیروزی در دربی میلان داشت.

به گزارش "ورزش سه"، میلانی ها که در این فصل هم حال و روز خوبی در سری آ ندارند، تا آخرین ثانیه های دیدار امشب، یک امتیاز از رقیب همشهری گرفته بودند اما در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، مائورو ایکاردی روی ارسال ماتیاس وسینو، توانست گل برتری اینتر را به ثمر برساند و به این ترتیب، میلان باز هم نتوانست در این فصل کلین شیت کند.

گتوزو به خبرنگاران گفت:" اینتر مطمئنا شایستگی بیشتری از ما داشت اما اگر این بازی 0-0 تمام می شد، مطمئنا جنبه های مثبتی برای ما داشت. ما شکلی از فوتبال فیزیکی را به نمایش گذاشتیم که دوست نداریم بازی کنیم اما خوب آن را اجرا کردیم. ما روی ضدحملات خوب کار کردیم.

تنها حسرت ما این است که در 15 دقیقه پایانی، ما ضدحملات زیادی داشتیم اما نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم. ما 5-4 پاس را قطع کردیم و موقعیت مسلم گل داشتیم اما روی توپ نهایی اشتباه کردیم. این بزرگترین حسرت ماست. در مجموع، باید گفت که اینتر بهتر از ما کار کرد."

 

 

 

خروج اشتباه جانلوئیجی دوناروما، نقش مهمی در گل اینتر داشت اما گتوزو ترجیح داد مسئولیت شکست را روی دوش دروازه بان جوان تیمش نیندازد:" من نمی خواهد تنها به یک نفر اشاره کنم.

همه بازیکنان خط دفاعی اشتباه کردند؛ ایگناسیو آباته خیلی زود برای بلاک کردن توپ به عقب رفت؛ موساچیو در مورد محل فرود توپ اشتباه کرد. ما با هم بازی را باختیم، نه به خاطر دوناروما.

ما باختیم زیرا با جسارت کافی بازی نکردیم. تمرکزمان به هم خورد و یک گل بچه گانه دریافت کردیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.