حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1563038/24 زمان: 15:29   1397/07/30 بازدید: 14,414

با هدایت ملوان در اولین بازی

اتفاق مهم در تختی انزلی؛ زوج پژمان – مازیار

پس از برکناری فرهاد پورغلامی از سرمربیگری تیم ملوان بندرانزلی، دو هافبک ملی پوش و پرآوازه این تیم امروز هدایت ملوانان را در دیدار برابر سپاسی برعهده دارند.

به گزارش "ورزش سه"، ملوان بندرانزلی این روزها یکی از پرحاشیه ترین تیم های حاضر در فوتبال ایران محسوب می شود. انزلی چی ها که لیگ را به خوبی آغاز کرده بودند پس از چند بازی، افول کردند و همین موضوع باعث شد تا تصمیمات جدیدی برای هدایت این تیم گرفته شود و بدین ترتیب فرهاد پورغلامی که از ابتدای لیگ، هدایت قوهای سپید را برعهده داشت برکنار شد تا تصمیمات دیگری برای این تیم گرفته شود.


به این منظور مدیران ملوان به سراغ دو ستاره سابق این تیم رفتند که از پرآوازه ترین انزلی چی های فوتبال ایران محسوب می شوند. زوج مازیار زارع و پژمان نوری، انتخاب مدیران ملوان بودند تا به تیم اضافه شوند. البته هیات مدیره ملوان هرگونه تصمیم گیری در این رابطه را به بعد از جلسه موکول کرد اما در جریان دیدار این تیم برابر فجرسپاسی، زارع و نوری هدایت بازیکنان این تیم را برعهده می گیرند تا پس از آن در این رابطه تصمیم گرفته شود.


بدین ترتیب دو ستاره سابق ملوانان امروز برای اولین بار به عنوان مربی روی نیمکت ملوانان می نشینند و باید دید حضور آنها در نهایت باعث خواهد شد تا رسما به عنوان مربیان ملوان شناخته شوند و یا اتفاق دیگری می افتد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.