کد خبر: jwpx زمان: 14:38 1397/08/23   بازدید: 22173

الان حس بهتری دارم

مودریچ: جام جهانی برایم گران تمام شد

لوکا مودریچ روز گذشته از نگاه سایت گل بهترین بازیکن سال 2018 برگزیده شد.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره کروات رئال چندی پیش بهترین بازیکن سال فیفا نیز انتخاب شد و یکی از شانس های مسلم توپ طلای 2018 نیز محسوب می شود.

 

 

 

 

او که در حال حاضر در اردوی تیم ملی کرواسی حضور دارد، به خبرنگار مارکا گفت:« هنوز می توانیم در لیگ ملت های اروپا کارهایی انجام دهیم ولی ابتدا باید اسپانیا را شکست دهیم و سپس در زمین انگلیس پیروز شویم. فاصله بین دو بازی کم است و این کار را دشوار خواهد کرد ولی تمام توان مان را در زمین خواهیم گذاشت.»

 

افت کیفی پس از جام جهانی:« بعد از جام جهانی منطقی بود که از لحاظ ذهنی نتوانم همان بازیکن فصل گذشته باشم. در مدت زمان اندکی بازی های بسیار پرتنش و پراسترسی را پشت سر گذاشتیم و بعد از آن، حفظ فرم همیشگی ممکن نبود. در طول جام جهانی همه چیز عالی پیش رفت ولی پس از آن شرایط برای من تغییر کرد.»

 

شرایط رئال:« با سولاری وضعیت مان رفته رفته بهتر می شود و واضح است که پیشرفت کرده ایم. خودم نیز حس بهتری دارم. متاسفانه جام جهانی برایم گران تمام شد و مهم بود که در پیش فصل، دوران استراحت بیشتری داشته باشم. یک ماه سخت را در جام جهانی پشت سر گذاشتم و نیاز به استراحت داشتم. حالا همه چیز بهتر شده است؛ چه از لحاظ بدنی و چه ذهنی.»